Eğitimler

Dünyanın en hızlı, en etkili şifa yöntemi olan Yeni Dünya Şifa Kodları ve şifacılara yönelik TOTAL ENERGY RESET - Toplam Enerji Yenilenmesi çalışmalarını ilgilenenlere sunuyorum. 

YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI ATÖLYELERİ

2019 yılından beri yeni çıkan ve süper hızlı çalışan "Yeni Dünya Şifa Kodları" tekniği kullanarak bireysel ve grup seansları yapıyorum. 15. boyuttan direk indirilen bu kodlarla bedenimizi hızlı bir şekilde orjinal mavi karbon kopyasına uygun frekanslara uyumlayabiliyoruz.

Konuyla ilgili gelen sorular ve öğrenmek için artan talepler sonucunda Yeni Dünya Şifa Kodlarını @basakpirtini instagram hesabımda paylaşmaya başladım. Kodlarla ilgili 1.Modül ve 2.Modül atölyelere katılarak hayatınızı fiziksel, duygusal, zihinsel ve enerjik seviyelerde dönüştürecek kodları öğrenebilirsiniz. 

YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI 1. MODÜL ONLINE ATÖLYE

Spiritüel çalışmalar ve enerji şifasında yeniyseniz veya uzun süredir yapıyorsanız bu çalışmaların fiziksel, duygusal, zihinsel ve enerjik katmanlarda yapılması gerektiğini, ne kadar zahmetli olduğunu, uzun sürdüğünü ve detaylı temizlik gerektirdiğini farketmiş ya da biliyor olabilirsiniz. 20 yıldan fazladır şifalanma teknikleriyle ilgileniyorum. Yaklaşık bir yıldır Yeni Dünya Şifa Kodları ile çalışıyorum ve bunlar gerçekten Tanrı'nın hediyesi. Evet, kodlar şimdiye kadar karşılaştığım en yeni şifa yöntemi. Gerçekten hızlı çalışırlar ve kullanımı inanılmaz derecede kolaydır, bu da onları binlerce kişi için bir hit yapıyor. Bir kod 15.boyutta bulunan mavi karbon kopya olarak geçen frekanslardır. Hepimiz farklı frekanslardan oluştuğumuz için, kodlar düşüncelerimizde, duygularımızda, çakralarımızda veya meridyenlerimizde sahip olduğumuz dengesizlikleri düzeltmeye yardımcı olur. 1. Modül atölye, hayatınızı anında fiziksel, zihinsel, duygusal ve enerjik seviyelerde destekleyecek 30'dan fazla kodu kapsar.

1. Modül konuları: Bu atölye 4 saatlik zoom üstünden online bir çalışmadır. 

Enerji ve titreşim nedir?
Kas testi nasıl yapılır?
Yeni Dünya Şifa Kodları nedir?
Kodları ne zaman ve nasıl kullanabiliriz?
Özel şifa kodları


YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI 2. MODÜL ONLINE ATÖLYE

1. Modül online atölyeyi tamamladıysanız ve daha derine inmek istiyorsanız, 2. Modül atölyede spiritüel yolculuğunuza yardımcı olan daha fazla kod vardır. Ayrıca çok özel enerji odaları hakkında bilgi edineceksiniz.

2. Modül konuları: Bu atölye 4 saatlik zoom üstünden online bir çalışmadır. 

Enerji odaları nedir?
Enerji odalarını nasıl ve ne zaman kullanabiliriz?
Özel enerji odaları
Özel şifa kodları

Bilgi almak için bana duygusifresibasak@gmail.com adresine isim soyad ve cep telefonunuzu mesaj atabilirsiniz.

Katılmak istediğiniz seanslar, tarihler ve kayıtla ilgili www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan hikayelere bakabilirsiniz.

Yeni Dünya Şifa Kodları hakkında yorum:

"Başak hanım, bugün YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI ile yaptığımız seans muhteşemdi. Hep söylediğiniz farkında ol farkındalığı yaşa diye☯️Benim hayata ve olaylara bakışım hep aynıydı. Her ne olmuşsa olması gerektiği için olmuştur, ben ne yapabilirim ki diyenlerdendim. Sonrası bir gün sizi youtube keşfettim. O kadar güzel bilgiler veriyordunuz ki Beni anlatıyordunuz. Söylediğiniz her cümlede kendimi buldum.🦋“Duygu şifresi ve beden şifresi” çalışmasına katıldım. İnanılmaz bir deneyim. İçimdeki o büyük dev uyandı. Devin adı “SEVGİ” Her şeyi ve herkesi SEV diyordunuz. ❣️Ama nasıl ⁉️Tüm anahtarları verdiğiniz müthiş bir program. Daha sonra “Sınırsız Para Kazanmak Zenginlik ve Para Atölyesi” YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI ve inanılmaz bir enerji yoğunluğu. 🧿Farkındalıkların açığa çıktığı muhteşem program. Oyun içinde oyun. Kendinize şans vermek istiyorsanız bu programa katılmalısınız. Ve bugün yaptığımız YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI ile bire bir seans. Muhteşem ötesi bir deneyim. Tüm enerjilerin açığa çıkması, kendimi fark etmem, şifacı olmam Hala şok şaşkınım hala içim içme sığmıyor. Bir mucize gerçekleşiyor tüm sihirlerin siz olduğunuzu öğreniyorsunuz.🧚‍♀️KENDİME ve SİZE MİNNETTARIM. Kurduğum tüm hayallerimi gerçekleştirebileceğimi öğrettiniz. Ben bir mucizeymişim ve herkese sesleniyorum. Kendinize vereceğiniz en büyük hediye  Siz ne güzel bir insansınız 🧚‍♀️ Tüm güzellikleri görmemi sağladınız. Teşekkür ederim. İşinizi ne kadar aşkla yaptığınızı bir kez daha kanıtladınız. Bu evren sizin gibilerle aydınlanacak. Başak hanımın çalışmalarına katılın, YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI deneyimleyin. Hayatınız değişsin Sevgilerle " Sedef Ö.

*******************************************
TOTAL ENERGY RESET PROGRAMI- TOPLAM ENERJİ YENİLEMESİ

Enerjik bedenini baştan aşağı temizlemek isteyen şifacılar ve hayatında ciddi değişim yapmak konusunda kararlı kişiler için çok özel bir eğitim fırsatı. Yıllarca alacak enerjik temizliğin Yeni Dünya Şifa Kodları kullanılarak sadece 9 günde yenilenmesini ve arkasından 8 hafta süren eğitimleri deneyimlemek ister misiniz?


Şifacılar ve hayatını tamamen dönüştürmek isteyenler için 💎Total Energy Reset💎 eğitimini yapıyorum.

TOTAL ENERGY RESET – Toplam Enerji Yenilemesi ile Yükseliş Protokolü 9 günde beden enerjilerini baştan yenileyen, orijinal doğum enerjimize döndüren, ardından 2 aylık koçluk ve dersler içeren hızlı bir dönüşüm programıdır. 10 tane yaklaşık 2 saatlik zoom görüşmesi haftada bir gece 22.00de oluyor. Bunun yanında whatsap grubu iletişimi ve bireysel ihtiyaca göre görüşme de içeriyor.

ÖNKOŞULLAR: Eğitim programına başvurmak isteyenler öncesinde en az 1 aylık Tanrı'nın Şifa Odası seansı almış olmalıdırlar, özel iletişim sonrasında Total Energy Reset programını uygun gördüğüm kişilere teklif ediyorum.

Bu eğitime katılmak isterseniz kayıtla ilgili bilgi almak için www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan hikayelere bakabilir veya duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj gönderebilirsiniz.