Aylık Seanslar ve Eğitimler


AYLIK SEANSLAR ve ÇALIŞMALAR:

1. Power Codes Seansı
2. Sınırsız Para Kazanmak ve Zenginlik Atölyesi
3. Kalp Duvarınızdan Kurtulun
4. Beden Şifresi ve Duygu Şifresi ile Enerjik Temizlik
5. İnatçı Kiloları Vermenin 5 Sırrı
6. Fiziksel, Duygusal, Zihinsel ve Enerjik Detoks
7. Enerjik su ve Sağlıklı Hidrasyon Semineri
8. Yeni Dünya Şifa Kodları -Power Codes Tekniği
9. Total Energy Reset Programı- Toplam Enerji Yenilemesi ile Yükseliş Protokolü 


Katılmak istediğiniz çalışmalar, tarihler ve kayıtla ilgili www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan hikayelere bakabilir veya duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj gönderebilirsiniz.

*******************************************


1. POWER CODES SEANSI

Sıkça sorulan sorular, alanların yorumları ve detaylı bilgi: https://healing.codes/tr/power-codes-teknigi/

Power Codes Seansının enerji salma etkisi ne kadar sürüyor?
Genelde seans sırasında yüklenen şifa enerjisinin çalışması 1 hafta sürüyor, bazı kişilerde bu 2 haftaya kadar sürebilir. 

Bu seansı 4 haftalık olarak sunuyorum. Power Codes enerjisi her Cumartesi ve Çarşamba saat 22.00'de deneyimlemek isteyenler için çalışıyor. Bu seans diğer çalışmalar gibi yüzyüze online çalışma içermez. 30 günlük uzaktan şifa seansı uygulamasıdır. Çalışmayı ben yapıyorum, siz bir ay boyunca hayatınıza istediğiniz gibi devam ediyorsunuz. Çok kuvvetli bir seans olduğu için 30 günlük süreçte başka bir enerji çalışması yapılmasını önermiyorum.

Aylık seans kayıt bilgisi için bana aşağıdaki kanallardan mesaj atabilirsiniz.

İki seçenekte bu müthiş yaşam enerjisini alabilirsiniz: Bir kişi veya tüm ev için. Bir kişi olunca seans sadece sizin için çalışıyor. Tüm ev için seçerseniz Power Codes enerjisi yaşadığınız evdeki tüm kişiler, için çalışıyor.

Power Codes aylık seansı Kalp Duvarı temizliği de yapıyor! 

ÇALIŞMANIN SÜRESİ: 45 dakika/seans

Power Codes enerjisi fiziksel, duygusal, zihinsel ve enerjik katmanlarda çalışır. Yüzyüze seans ve online çalışma içermez. Aylık uzaktan şifa enerjisi uygulamasıdır. Bireysel seanslar için lütfen mesaj atınız.

Katılmak istediğiniz seanslar, tarihler ve kayıtla ilgili bana www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan ve duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj gönderebilirsiniz.


*******************************************


2. SINIRSIZ PARA KAZANMAK ve ZENGİNLİK ATÖLYESİ

Sınırsız para kazanmanın önüne geçen tüm engelleri temizleyin ve para ile sağlıklı bir ilişki kurun!

Bir hayal etsenize, ya hayatınızın geri kalanı boyunca her ay ekstra 1000TL kazanmanıza yardımcı olacak şekilde para blokajlarınızı temizleseydiniz? Ya bu 10.000, 100.000 olsaydı?

Çalışıyor fakat hayal ettiğiniz sonuçlara yaklaşamıyor musunuz?

Hayatın adil olmadığını mı düşünüyorsunuz?

Para ile ilişkileriniz nasıl?

Parayı gerçekten seviyor musunuz? Yoksa bilinçaltınızda nefret mi ediyorsunuz?

Milyoner olmanızın önüne geçen duygusal ve zihinsel engelleriniz olduğunu hissediyor musunuz?

BU ATÖLYEYE KATILARAK NE ELDE EDECEKSİNİZ?
*Daha önce başka hiç bir yerde açıklanmamış ve açıklanmayacak, milyoner olmanızın önünü kesen herhangi bir blokajı son teknoloji enerjik uygulamalarla bilinçaltınızı temizleyin
*Enerji çalışması para yolunu açan geçmiş, şimdi ve gelecek tüm zamanlardan parayla ilişkinizi şifalandıracak
*Ev ödevi uygulaması ile milyoner zihniyetini pratik yapın (zihniniz bu kolay, fakat çılgıncasına güçlü uygulama ile havaya uçacak)
*Maksimum başarı için kişisel yönlendirme nasıl elde edilirin temellerini öğrenin
*Milyoner zihin yapısı için FRR metodu kullanarak yeni bakış açılarını öğrenin
*Para enerjisini çekmeyle yüksek enerjili yaşam bağlantısını öğrenin

NE ELDE EDEMEZSİNİZ?
*Bu atölye para enerjisini hayatınıza çekmek için enerji alanınız temizleyecek, fakat halen sizin harekete geçmeniz gerekiyor. Uygulama işini sizin yerinize yapmayacaktır. Fakat, Sınırsız Para Kazanmak ve Zenginlik Atölyesi kesinlikle sizin önünüzü açar ve şimdiye kadar hayal bile etmediğiniz kadar yüksek seviyelere ulaşmanıza izin verir.
*Bu program iş hayatında aktif çalışmanın yerine geçmez, fakat en azından daha az eforla çalışmanızı sağlar.

ÇALIŞMANIN SÜRESİ: 3.5 saat

Bu eğitime katılarak para ile ilişkinizi baştan yaratacaksınız. Bilinçaltı temizliği çalışması yapılacaktır. Çalışma zoom app ya da skype app üstünden yapılmaktadır.

Katılmayı kaçırmış olmanız durumunda bir sonraki belirlenen tarihe katılabilirsiniz.


Katılmak istediğiniz seanslar, tarihler ve kayıtla ilgili bana www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan ve duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj gönderebilirsiniz.

Sınırsız Para Kazanmak ve Zenginlik Atölyesi sonrası yorumlar:
"Bu para kodları muhteşem çalışıyor. Şirketimde son 6 yıldır hep aylık hedeflediğim cironun yüzde 75'inde kalıyordum. Kodlardan sonra cirom 2 aydır hedefimin yüzde 100'ünden fazla! Bu kodlar para seminerinin değerinin çok üstünde!" Patrick Durkin

"Başak hanım ne zamandır size eğitimden sonra olacak değişiklikleri yazacağım fakat sürekli bir fırsat çıkıyor. Buda olsun sonra yazarım bu da gerçekleşsin yazarım diye diye 2 ay geçti. Sınırsız para kazanmak ve zenginlik atölyesinden sonra hem bereketimiz arttı hem de kullanabileceğimiz paramız arttı. Uzun yıllardan beri düşlediğimiz -herkes gibi- Ege'de bir sahil kasabasında bir arazi alalım vs. düşüncemiz gerçekleşti. Yıllardan beri hayalini kurduğumuz bir sahil kasabasında ev değil çiftlik alabilme imkanımız oldu. Herşey için teşekkürler herkesin bereketi parası artsın inşallah Allah herkese hayalinden daha fazla para ve zenginlik versin." Murat İ.

"Merhaba Başak, yıllardır elimde para tutamıyordum. Kazandığım kenarda tutacağım dediğim para bir şekilde elimden çıkıyordu. Daha önce de bazı para ile ilgili eğitimler ve seminerler aldım. Fakat Sınırsız Para Kazanmak ve Zenginlik Atölyesinden sonra hayatımda ilk kez kenarda bir param birikti ve yatırım hesabı açtım. Bu benim için mucize gibi bir şey. Sonrasında ise iş yerim bana bir teklifle geldi. Şu an satışlardan da komisyon almaya başladım ve gelirim arttı. Eğitimde yazdığım ilk hedefime gelir olarak ulaştım. Bu kodlar gerçekten etkili. Enerji anlamında da kendimdeki değişimi fark ediyorum. Verdiğin ödevleri yerine getirmeye başladım ve yokluk bilincinden varlık bilincine geçtiğimi görebiliyorum. Emeğin ve her şey için çok teşekkür ederim. Bu eğitimde hayatın her alanından bilgileri bizimle paylaştın. Çok dolu bir eğitimdi tekrar çok teşekkürler." İrem Ç.

"Merhaba Başak hanım Para atölyesindeki kodlar yüklendikten sonra para ile ilgili düşüncelerim, yargılarım tek tek gün yüzüne çıktı sanki. Her biri sırayla aklıma düştü. Sanki yüksek benliğim tek tek önüme getirdi sorunları. Her zaman tabii ki parayı seviyor ve istiyorum, kim  istemez ki diye düşünürdüm ama gizliden gizliye kendimi nasıl baltaladığımı gördüm. Ben aslında çok paradan hep korkmuşum,  aile düzenimin bozulacağından korkmuşum, sağlığımı kaybedeceğimden korkmuşum. Hep her olayda aman sağlık olsun demişiz sanki sağlık ve para bir arada olamazmış gibi. Travmalarım, çocukluğum, annem... 2 gündür kendi kendime bunlarla dolu kafam. Babaannemin refah bir yaşama ulaşılır ulaşmaz ölmesi, babamın çocukluğumuzda maddi durumunun çok iyi olması ama aile düzenimizin bozulması, huzursuzlukları para ile bağdaştırmak ve bunlarla büyümem... Büyük bir aydınlanma yaşadım diyebilirim. Artık hiçbir maddi kayıba üzülmemeye karar verdim. Olanın da, olmayanın da benim hayrıma olduğuna eminim. Yüksek benliğimle iletişim gücümüzün arttığına eminim. Tüm  farkındalıklar sanki bir arkadaşımla sohbet eder gibi. Uzun süredir ilk defa gece  kesintisiz uyudum. Hep iş ile ilgili sonsuz endişe doldururdu beynimi, yavaş yavaş akışa bırakmayı öğrendim. Meltem, neşe bunun neresinde diye sormaya başladım 🥰 Tabii ki; başarı her zaman gayrete bağlı ama benim her zaman anlam veremediğim çalışmamın, emeğimin karşılığını tam alamama durumum vardı beni çıldırtan.  Alttan alta bunu kendim istemişim güvenli alanımda kalmayı ve evren gerekli tüm setleri önüme koymuş. Bu kimin düşüncesi, yargısı, fikri dediğim de kimler kimler çıktı önüme inanamazsınız Herkesin deneyimlemesi gerektiğine inandığım bir eğitim🥰 Ne mutlu yollarımız kesişmiş." Meltem Ö.

"Para atölyesi benim için çok keyifli ve heyecan verici bir çalışmaydı. Akaşik bilgiler, ritüeller, planlar, programlar, sırlar, aktivasyonlar daha ne olsun. Eminim ki hedefime bundan sonra çok daha kolay bir şekilde erişeceğim. Çok teşekkürler Başakcım, yüreğine ve tertemiz duygularına sağlık." Selin T.

"Sevgili Başak'ın para atölyesi inanılmaz açılımlar yaptı. Aktivasyonları yapar yapmaz yazmaya, çizmeye başladım. Fikirler hala uçuyor hala geliyor ve enteresan olan nerede tıkandığımı artık daha iyi biliyorum. 2 güne sığacak bir eğitimi bir kaç saatte bize verecek kadar yüce gönüllü olduğun ve yolumuzun kesiştiği için şükürler olsun." Ayla Yaren 

"Eğitim çok güzeldi dilinize sağlık, eminim ‘Başak hanım eğitimden sonra hayatımda değişiklikler oldu ‘deyip size teşekkür etmek için geri dönüş yapacağım🧡"Elif Ç.

"Başak Hanım, çok kaygılı bir zamanımda sizin ücretsiz detoks seminerinize katıldım ve seminerinizin  sonundaki yeni dünya kodları sayesinde kendimi çok iyi hissettim.. Devamı geldi. Kalp duvarı çalışması ve para atölyesi.. Bu çalışmaların olumlu etkilerini de gün be gün hissedeceğime eminim. İletişim tarzınız ve faydalı olma isteğinizi her çalışmanızda  hissediyorum. Yeni dünya kodları ile ilgili atölyenizi de büyük bir merakla bekliyorum. Sizi tanıdığım için çok memnunum. Emeğinize sağlık. Sevgiler" Didem S.

Daha fazla seans yorumu için sizden gelenler sayfama ve @basakpirtini instagram hikayelerime bakabilirsiniz.


*******************************************


3. KALP DUVARINIZDAN KURTULUN

Etrafınızdaki sevgiyi hissetmenize engel olan kalbinizi çevreleyen negatif enerji duvarını kaldırın. Dr. Bradley Nelson kalp duvarının %93 herkeste mevcut olduğunu söylüyor. Ben de bir kaç yıldır bu sayının doğru olduğunu görüyorum. Bir kişiye verebileceğimiz en değerli hediye kalp duvarını kaldırmaktır!

Duygu şifresini geliştiren ve kalp duvarını ilk tanımlayan Dr. Bradley Nelson bunun kişilerin hayatında;

1. Bağışıklığın düşmesi
2. Enerjinin düşmesi
3. İlişkilerinde sevgiyi hissedememe
4. Hayatının aşkını çekememe
5. Hayatının amacını bulamama
6. Bolluk ve bereketi çekememe

gibi etkileri olduğunu anlatmaktadır. Kalp duvarının barındırdığı tutsak duygular fiziksel bedende göğüs ve sırt bölgesinde ağrılar şeklinde de etki edebilmektedir.


Kalp duvarınız/gizli kalp duvarınız var mı? Bu soruyu kas testini kullanarak kendinize sorabilirsiniz, cevap evet ise vardır. Hayır ise yoktur.

Kas testi videom

Kalp duvarını duygu şifresi kullanarak 1 saat ile bir kaç seans alabilen uzun bir çalışma ile temizliyoruz. Yaptığım yüzlerce kalp duvarı temizliği sonuçlarını gözlemledikçe bunu grup olarak yapmanın yolu sonunda karşıma çıktı. Gruplarda ve canlı yayınlarda binlerce kişiye ulaştıktan sonra Dünya'da kalp duvarı eritilmemiş kişi kalmasın diye bu çalışmanın kodunu tüm isteyenlere hediye ediyorum.

Bu grupta kalp duvarını enerjik olarak temizlemek için Yeni Dünya Şifa Kodlarını kullanıyoruz. 

Kalp duvarımı nasıl kaldırabilirim?

1. Bireysel seans alarak çalışabilirsiniz. Bunun için bana duygusifresibasak@gmail.com üstünden e-posta ya da @basakpirtini instagramdan DM gönderin lütfen.
2. Kalp Duvarı eritme kodunu çalıştırarak temizleyebilirsiniz.

Kodları paylaştığım için eskiden yaptığım kalp duvarı gruplarını artık yapmıyorum. Çalışmalardan sonra kas testi ile kalp duvarınızın temizlendiğini kontrol edebilirsiniz.

Çalışmayı tek sefer yapmanız yeterlidir, kalp duvarı çok travmatik bir olay yaşamadıkça tekrar kolay kolay oluşmaz. Kendinizi kötü hissettiğiniz bir durum olursa tekrar Kalp Duvarı eritme kodunu çalıştırabilirsiniz. Eğer dilerseniz birlikte de çalışabiliriz.


Kalp Duvarından Kurtulanların yorumları:
"Kalp duvarı çalışmasını yaptığımızda içimde yoğun bir öfke duygum vardı, bu konuda çalışmadan sonra epeyce rahatladım. Sanki taşıdığım ağırlıklardan bir kısmını bıraktım." Aylin A. 

"Kalp duvarı eritme çalışmasından sonra çok iyiyim Başak hanım.Öfke yok. İstesem de yükselemiyorum birisine Muhteşem bir şey bu." Duygu D.

"Kalp duvarı çalışmasından sonra daha neşeli ve pozitifim, babam iletişim daha sakin ve kavgasız geçiyor ve bunun daha çok benimle alakalı olduğunu anladım. Söylediklerine fazla alınmıyorum ve çok sert tepki vermiyorum, ondan dolayı kendisi de yumuşak cevap veriyor... Kariyer konusunda da eskiden hep tedirgin oluyordum, acaba gerçekten istediğim işte başarılı olabilecek miyim diye. Dün arkadaşımla konuşurken çok cool ve kendimden emin cevaplar verdim, ve o an gerçekten öyle hissettiğimi anladım. Sizinle tanıştığım için çok mutluyum."

"Merhabalar Başak hanım Kalp duvarı eritme çalışması sonrası bugün bana verdiğiniz 9 gün doldu seansdan sonra bir haftadır o kadar güzel uyuyorum ki anlatamam. Biz uyku konuşmadık ama çoğu gece ya kabus görürdüm yada gördüğüm rüyalar beni yorardı. Bir haftadır dinlenmiş uyanıyorum Çarpıntılarım azaldı fiziksel olarak çok zorlayınca hissediyorum. Birde normalde ortalığı inleteceğim olaylara olur ya insanlık hali derken buldum kendimi " Mina A.


"Başak hanım bugünkü kalp duvar çalışmasından sonra 26 yıl sonra ilk kez bugün babama seni seviyorum dedim her şey ama her şey için çok cok teşekkür ederim ️Her şeye ama her şeye seni seviyorum demeyi öğrettiniz. Seni seviyorum Başak hanım ️ ️" Yeter A.

"İyi Akşamlar Başak hanim... Sizinle tanıştığım gün resmen hayatımın dönüm noktası oldu. Sizi birkaç mucizevi gelişmelerden haberdar etmek istedim. Öncelikle size babamın beyincik küçülmesine bağlı ince motor hareketlerinin kısıtlanması (konuşma,denge kaybı) ve 2 yaşındaki kızımın; katı ve pütürlü şeyleri yutmaması. Konuşmada hala 5/6 kelime konuşması ve sinirlendiği zaman ısırması ile ilgili başvurmuştum. Yaptığımız "KALP DUVARI" çalışması sonucunda ;Babamda ki gelişme : seans bitiminde kelimeleri net Bir şekilde çıkarması ve ev de kendine güvenip yürürken destek aldığı arabayı kullanmadan desteksiz yürümesi ️ ️Kızımda ise; ısırma günden güne azalarak iyiye gidiyor. Konuşmada ise net olmasa da kendince birçok şey anlatmaya başladı. Ama en önemlisi de seanstan hemen sonra eline ekmek alıp yemeye çalışması oldu. Bugün 3. Gün ve minik parçalarla önüne koyduğumuz tavuktan 5 parçayı hiç mide bulantısı olmadan yutmada bizi zorlamadan yemesi oldu ️ sizi tanımış olmaktan çok mutluyum iyi ki varsınız " Şehriban A.

Daha fazla yorum için sizden gelenler sayfama ve @basakpirtini instagram hikayelerime bakabilirsiniz.

*******************************************
4. BEDEN ŞİFRESİ VE DUYGU ŞİFRESİ İLE ENERJİK TEMİZLİK

BEDEN ŞİFRESİ NEDİR?
Beden Şifresi "Body Code", Duygu Şifresinden sonra Dr. Bradley Nelson'ın geliştirdiği bir programdır. Beden şifresi fiziksel, duygusal, zihinsel ve spiritüel bedenlerdeki dengesizlikleri gösteren 300'den fazla etkenden bahseder. Dr. Nelson tüm bedenlerdeki dengesizlikleri gösteren çok sayıda tabloyu ücretli bilgisayar programı ve aplikasyon şeklinde kullanıma sunmuştur. Beden şifresi uygulayıcısı kas testi ve beden şifresi programı aracılığıyla çalıştığı kişi yada hayvanın üstündeki dengesizlikleri bulur ve yine bir magnet yardımıyla salar. Fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal dengesizliklerin altında yatan sebepleri bulmada 6 ana başlıktan çalışılır:


1.Enerjiler 2.Beden sistemleri 3.Toksinler 4.Patojenler
5.Bedensel kaymalar 6.Beslenme ve hayat şekli.

Bu seminerde duygu ve beden şifresi çalışılıp tüm gruptan dengesizlikler temizlenir. Çalışma zoom app ya da skype app üstünden yapılmaktadır. Çalışılan konular arasında ilişkiler, patojenler, toksinler, çakralar, meridyenler vb. bulunuyor. Dört haftalık beden şifresi grubuna kayıt olarak 1 ay boyunca enerjik bedeninizi baştan yaratabilirsiniz.

ÇALIŞMANIN SÜRESİ: 1 saat

Katılmak istediğiniz seanslar, tarihler ve kayıtla ilgili bana www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan ve duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj gönderebilirsiniz.

Beden Şifresi ve Duygu Şifresi sonrası yorumlar:
"İlişkilerle ilgili yaptığınız grup çalışmasından sonra eşimle aylardır çözemediğimiz meselede bir sonuca vardık. İkimiz de benim dediğim doğru ve bu şekilde yaşayamayız diye düşünürken, sen böyle düşünüyorsun, ben böyle düşünüyorum ama bu ayrılmamız için bir sebep değil, birbirimize alan açabiliriz şeklinde tatlıya bağladık mevzuyu. Çok tuhaf bir gelişime bu, halen aynı düşünmüyoruz ama bu ayrı fikirlerle beraber birbirimizi sevebiliyoruz. Hayatımda sanırım ilk kez deneyimliyorum bunu. Gerçekten çok güçlü bir uygulama, teşekkür ederim tekrar."

Daha fazla yorum için sizden gelenler sayfama ve @basakpirtini instagram hikayelerime bakabilirsiniz.

*******************************************

5. İNATÇI KİLOLARI VERMENİN 5 SIRRI

İnatçı kilolari neden veremiyorsunuz?
Sağlıklı kiloda olmanın ve kalmanın sırrı nedir?

Üç hamilelik geçirdim. Her seferinde aldığım yaklaşık 20 kiloyu doğal ve sağlıklı beslenme ile verdim ve formumu korudum. Bu seminerimde kendi pratik bilgilerimi şifa çalışmasıyla size sunuyorum.

SEMİNER KONUSU:
Bedenlerimiz bizimle nasıl konuşur?
İnatçı kiloları vermenin 5 sırrı
Sağlıklı kiloya ulaşmak için detoksun önemi
Sağlıklı beslenmenin kilo vermede önemi
Enflamasyon yapan gıdalar
Duygusal sabotaj ve kilo ilişkisi

Bu seminere katılarak bedensel farkındalığınızı artıracaksınız. Seminerde kilo vermeye yönelik şifa çalışması da yapılmaktadır. Çalışma zoom app ya da skype app üstünden yapılmaktadır.

SEMİNER SÜRESİ: 1.5-2 saat

Katılmayı kaçırmış olmanız durumunda bir sonraki seminer grubuna katılabilirsiniz.

Katılmak istediğiniz seanslar, tarihler ve kayıtla ilgili bana www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan ve duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj gönderebilirsiniz. Doğal ve ekolojik yaşam bilgileriyle ilgili www.instagram.com/dogalanneyim hesabımı takip edebilirsiniz.

İnatçı Kiloları Vermenin 5 Sırrı çalışması sonrası yorumlar:
"Kilo semineri sonrasında inanmayacaksın bugün çok kaliteli bir kahvaltı yaptım ve spora gittim. İnan karnım hiç acıkmadı. Sadece kuruyemiş yedim. Hiç acıkmıyorum. Seminerde kod çalıştırdığında esnemekten sesini duyamıyordum, ne esnemek ama içime esneme kuşu kaçtı sanki zor sakinleştim. Tavsiye ettiğin yağ eritme formülünü de malzemelerim gelsin uygulayacağım." Selin T. 

"Başak Merhaba! Ben de kilo seminerine katıldığım için o kadar mutluyum ki anlatamam. Ben etkilerini ilk günden hissediyorum. Sabah tam da senin söylediğin şekilde kahvaltı yaptım ki ben asla doymam dediğim azlıktaydı... Bence ben harika sonuçlar alacağım. Teşekkür ederim. İyi ki varsın. " Gülce K.

Daha fazla seans yorumu için sizden gelenler sayfama ve @basakpirtini instagram hikayelerime bakabilirsiniz.
*******************************************


6. FİZİKSEL, DUYGUSAL, ZİHİNSEL VE ENERJİK DETOKS

Sağlıklı beslenme hakkında kafanız mı karışık?
Doğal bağışıklık destekleyici yöntemleri merak mı ediyorsunuz?
Neden detoks yapmalıyız?

SEMİNER KONUSU:
Bu seminerimde yıllardır yazılarımda, kitabımda ve seminerlerimde paylaştığım, enerjimi ve mutluluğumu sağlayan, günlük hayatta uyguladığım, pratik fiziksel, duygusal, zihinsel ve enerjik temizlik yöntemlerini özet bir şekilde size aktarıyor olacağım.

Bazı konular: En yüksek potansiyelinizi yaşamanın sırları, fiziksel, duygusal, zihinsel ve enerjik detoks, duygu şifresi, kalp duvarı, access consiousness, doğal yaşam, sağlıklı beslenme, enerjik su araçları, yeni dünya şifa kodları, doğal ürünler, doğal yöntemler, şifa çalışmaları, detoksun temeli.

Bu seminere katılarak kendinizi her gün enerjik, mutlu ve sağlıklı hissetmenin ipuçlarını öğreneceksiniz. Grupta en sonda şifa çalışması da yapılmakta.

SEMİNER SÜRESİ: 1.5-2 saat


BU ÇALIŞMAYI ARTIK YAPMIYORUM. SON SEMİNERİN KAYDINA YOUTUBEDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Katılmak istediğiniz seanslar, tarihler ve kayıtla ilgili bana www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan ve duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj gönderebilirsiniz. Doğal ve ekolojik yaşam bilgileriyle ilgili www.instagram.com/dogalanneyim hesabımı takip edebilirsiniz. Ayrıca www.youtube.com/basakpirtini kanalımda pek çok ekolojik sağlıkla ilgili videomu bulabilirsiniz.

Fiziksel, Duygusal, Zihinsel ve Enerjik Detoks Semineri sonrası yorumlar:
"Sizi ilk kez tanıdım, ilk kez izledim, inanın ağlama boyutund etkilendim, 61 yaşındayım, çok teşekkür ederim."

"Detoks sonrası ellerimde ve ayaklarımda hafiften uyuşma karıncalanma gibi bir his oldu ve sonrasında esnemeye başladım yine. Çok teşekkür ediyorum size tekrar."

"Ellerimde günlerdir ağrı vardı, boynum da tutulmuştu. Sizin kodlarınızla geçti."

"Son anda yetiştim. Sonuç mu? Şuanda kendimi çok hafif hissediyorum. iyi ki varsınız."

*******************************************

7. ENERJİK SU VE SAĞLIKLI HİDRASYON SEMİNERİ

Enerjik su, yapılandırılmış su nedir?
Neden canlı su içmeliyiz?
Bilim suyun 4. formunu keşfetti
Suyumuzu nasıl yapılandırabiliriz?
Neden ters ozmoz suyu içmiyorum?
Enerjik suyun bağışıklık üstüne etkisi

SEMİNER KONUSU:
Bu seminerimde 15 yıldan fazladır enerjik ve canlı su içme tecrübemde kullandığım yöntemleri, detaylı bir şekilde size aktarıyor olacağım.

Bazı konular: enerjik su, canlı su, alkali su, yapılandırılmış suyun bilimi, enerjik suyun sağlığa faydası, suyu yapılandırma yöntemleri, su filtreleri, ters ozmoz güvenli mi?, su yapılandırıcı araçlar.

Bu seminere katılarak kendinizi her gün enerjik, mutlu ve sağlıklı hissetmenin ipuçlarını öğreneceksiniz. Grupta şifa çalışması da yapılacaktır. Çalışma zoom app ya da skype app üstünden yapılmaktadır.

SEMİNER SÜRESİ: 1.5-2 saat

Katılmayı kaçırmış olmanız durumunda bir sonraki seminer grubuna katılabilirsiniz.

Katılmak istediğiniz seanslar, tarihler ve kayıtla ilgili bana www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan ve duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj gönderebilirsiniz. Enerjik su ile ilgili detaylı bilgi için www.youtube.com/basakpirtini kanalımda, enerjiksu.blogspot.com.tr sitemde ve www.instagram.com/enerjiksu sayfamda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Enerjik Su yorumları:

"Başak hanım, enerjik su ürünleri muazzam suyun muhteşem bir tadı varmış. İnanılmaz bir etki suyu içerken içiniz temizleniyor. Adı gibi gerçekten enerjik oluyorsunuz. 🏻 🥳yaklaşık 2 yıldır cilt kuruluğu tedavisi görüyordum.İçmediğim ilaç kalmadı diye birim. Kozmetik ürünler cabası. Her duş sonrası losyon sürmekten sıkılmıştım. Enerjik su duş başlığı sayesinde sadece duşumu alıyorum.🥰Losyon sürme zamanı bana ve sevdiklerime kalıyor.  Yüzümün cildimin ışıldadığını hisse diyorum. Bu ürünü bana tavsiye ve temin ettiğiniz için çok teşekkür ederim. 🥰Sevgilerle. " Sedef Ö.

*******************************************

8. YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI - POWER CODES UYGULAYICI PROGRAMI

2019 yılından beri süper hızlı çalışan "Yeni Dünya Şifa Kodları" tekniği kullanarak bireysel ve grup seansları yapıyorum. 15. boyuttan direk indirilen bu kodlarla bedenimizi hızlı bir şekilde orjinal mavi karbon kopyasına uygun frekanslara uyumlayabiliyoruz.


POWER CODES UYGULAYICI sayfası: www.instagram.com/thepowercodes

Bilgi almak için bana duygusifresibasak@gmail.com adresine isim soyad ve cep telefonunuzu mesaj atabilirsiniz.

Katılmak istediğiniz çalışmalar, tarihler ve kayıtla ilgili www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan hikayelere bakabilirsiniz.

Yeni Dünya Şifa Kodları hakkında yorum:

"Başak hanım, bugün YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI ile yaptığımız seans muhteşemdi. Hep söylediğiniz farkında ol farkındalığı yaşa diye☯️Benim hayata ve olaylara bakışım hep aynıydı. Her ne olmuşsa olması gerektiği için olmuştur, ben ne yapabilirim ki diyenlerdendim. Sonrası bir gün sizi youtubeda keşfettim. O kadar güzel bilgiler veriyordunuz ki Beni anlatıyordunuz. Söylediğiniz her cümlede kendimi buldum.🦋“Duygu şifresi ve beden şifresi” çalışmasına katıldım. İnanılmaz bir deneyim. İçimdeki o büyük dev uyandı. Devin adı “SEVGİ” Her şeyi ve herkesi SEV diyordunuz. ❣️Ama nasıl ⁉️Tüm anahtarları verdiğiniz müthiş bir program. Daha sonra “Sınırsız Para Kazanmak Zenginlik ve Para Atölyesi” YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI ve inanılmaz bir enerji yoğunluğu. 🧿Farkındalıkların açığa çıktığı muhteşem program. Oyun içinde oyun. Kendinize şans vermek istiyorsanız bu programa katılmalısınız. Ve bugün yaptığımız YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI ile bire bir seans. Muhteşem ötesi bir deneyim. Tüm enerjilerin açığa çıkması, kendimi fark etmem, şifacı olmam Hala şok şaşkınım hala içim içme sığmıyor. Bir mucize gerçekleşiyor tüm sihirlerin siz olduğunuzu öğreniyorsunuz.🧚‍♀️KENDİME ve SİZE MİNNETTARIM. Kurduğum tüm hayallerimi gerçekleştirebileceğimi öğrettiniz. Ben bir mucizeymişim ve herkese sesleniyorum. Kendinize vereceğiniz en büyük hediye  Siz ne güzel bir insansınız 🧚‍♀️ Tüm güzellikleri görmemi sağladınız. Teşekkür ederim. İşinizi ne kadar aşkla yaptığınızı bir kez daha kanıtladınız. Bu evren sizin gibilerle aydınlanacak. Başak hanımın çalışmalarına katılın, YENİ DÜNYA ŞİFA KODLARI deneyimleyin. Hayatınız değişsin Sevgilerle " Sedef Ö.

*******************************************

9. TOTAL ENERGY RESET PROTOKOLÜ- TOPLAM ENERJİ YENİLEMESİ 

Enerjik bedenini baştan aşağı temizlemek isteyen şifacılar ve hayatında ciddi değişim yapmak konusunda kararlı kişiler için çok özel bir fırsat. Yıllar alacak enerjik temizliği POWER CODES kullanarak sadece 7 seansta deneyimlemek ister misiniz?

TOTAL ENERGY RESET - Toplam Enerji Yenilemesi Protokolü,  beden enerjilerini baştan aşağı yenileyen, bedenimizi orijinal doğum enerjimize döndüren hızlı bir dönüşüm programıdır.
💎
Bu protokolle insanlık potansiyelinin ulaşabileceği en saf enerjiye sahip olmak nasıl hissettirirdi?
💎
⭐Yüksek boyuttan yaşama perspektifini aktive ederek içgüdülerin ve içrehberliğin artışını sağlayın!
⭐Maksimum potansiyelinize kısa yoldan ulaşarak daha fazla ruhsal temayı şifalandırın!
⭐Yüksek benliğinizin bedenlenmesini hızlandırın!
⭐Bilinç seviyenizin (LOC) artışına engel olan dev temizlikler ve enerjik arındırmalar yapın!
⭐Kişisel gelişim konusunda ciddi olanlar için inanılmaz bir kısayoldan faydalanın!
⭐Ömür boyu sürecek çalışmaları kısa sürede tamamlayın!
💎
Basitçe TOTAL ENERGY RESET Protokolü ne yapıyor (41 maddeden birkaçı)?
💫Enerji sistemi optimizasyonu (çakralar, nadiler, meridyenler, bağlantılar)
💫Düşük titreşimleri temizleme (duygular, inançlar, blokajlar)
💫Sağlıklı ilişkileri önleyen dengesizliklerin düzeltilmesi
💫Sevgi, neşe, huzur genel durumuna sıçramak
💫Travmatik deneyimlerin temizlenmesi (korkular, travmalar)
💫Yaratıcımız ile yeniden bağlantı kurma
💫Eril/dişil enerjilerin dengelenmesi
💫Tekrar sizi merkezde, topraklanmış (köklenmiş) hale geri getirmek
💫Stres ve endişenin büyük oranda azalması
💫Tüm Akaşik blokajların kaldırılması

Protokole katılanların yorumlarını sitemde okuyabilirsiniz.
TOTAL ENERGY RESET Türkiye bilgileri için bu sayfaya bakabilirsiniz.
TOTAL ENERGY RESET World İngilizce bilgileri için bu sayfaya bakabilirsiniz.

Programa katılanların yorumları için tıklayınız.

Bu protokole katılmak isterseniz kayıtla ilgili bilgi almak için www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan hikayelere bakabilir veya duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj gönderebilirsiniz.


*******************************************

BEN KİMİM?

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunuyum. Doğal ve sağlıklı yaşam (@dogalanneyim), Duygu şifresi ve Beden şifresi, Yeni dünya şifa kodları-Power Codes (@basakpirtini, @thepowercodes), Hayvanlarla telepatik iletişim (@hayvanlardanmesajlar) ve Enerjik yapılandırılmış su (@enerjiksu) danışmanlıkları yapıyorum.
20 yıldan fazladır sağlıklı ve doğal yöntemlerini araştırıyorum. İnsan potansiyelimizin sınırlarına ulaşmak benim en büyük niyetim. Sevgili dünyamızın ekolojisiyle uyumlu olan çeşitli doğal ve sağlıklı yöntemleri hayatımda daha fazla enerji, mutluluk ve sağlık deneyimlemek için kullanıyorum. 6 yıldır ekolojik ve sağlıklı yaşam konusunda belediyelerde, festivallerde seminerler veriyorum. "Doğal Annelik Yolunda: Hamilelik ve doğum" adında bir kitabım var. Üç normal doğum, 6.5 yıl toplam emzirme tecrübem ve 11 yıldan beri doğal ebeveynlik yöntemiyle ilaçsız çocuk yetiştirmek tecrübem var. Yıllardır bloglarımda ve bebek dergilerinde köşe yazılarımda bu bilgilerimi aktarıyorum.

ANASAYFA    HAKKIMDA    SİZDEN GELENLER    İLETİŞİM    ÖZEL SEANSLAR    BLOGLAR    KİTAP    ETKİNLİK & SEMİNER    ÖNERDİĞİM ÜRÜNLER    BASINDA