SİZDEN GELENLER

Özel seanslar için tıklayınız.
Grup seansları için tıklayınız.
TOTAL ENERGY RESET Programı yorumları için tıklayınız.

Aşağıda Duygu Şifresi seansı ve Hayvanlarla iletişim seansı alanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Duygu Şifresi Seansı alanlar ne dedi?
“Benim Doğal Anneyim Blogu Yazarı Başak Pirtini ile tanışmam lohusalığımın ilk dönemine yani 2010 yılına denk geldi. O dönemde Doğal Anneyim facebook grubunu takibimle birçok önemli konudan Başak sayesinde haberdar olmuştum. İlgiyle grubun postlarını takip ediyor ve uygulamaya çalışıyordum. Sonrasında Başak ile yüzyüze tanışma fırsatım 2014 senesinde oldu. Son 3 senedir benim kişisel gelişimime ciddi faydası olduğunu düşünüyorum. Son dönemde bende gerçekleştirdiği kalp duvarı çalışması ardından işyerinde 2.5 senedir devam eden ve beni ciddi anlamda iç dünyamda üzen konularla yüzleşmek ve sonuçlandırmak gücünü buldum. Çalışmanın ardından sanki bir ok yerinden fırladı ve ben son derece mantıklı şekilde üzerimdeki stresi üzerimden atmayı başardım. Bunun için yürekten çok teşekkür ediyorum. Şu an hali hazırda hala birlikte bazı konularda Başak'dan destek alıyorum ve ciddi faydasını görüyorum.” 

Duygu şifresi ve kalp duvarı seansları sonrasında Ebru Baykal, İnşaat Yüksek Mühendisi


************
“Sevgili Başak'a özel teşekkür; …arada birkaç doğal yaşam insanı bir araya kahvaltı etmeye geliyoruz. Dün evimde ağırladım birkaç sevgili hanımı. Herkes gittikten sonra Başak'ın benim için uyguladığı 'DUYGU SALIMI' inanılmaz güzel sonuçları olan, kendimi çoook hafiflemiş hissettiğim bir uygulama idi.  Başak bunun için sana nasıl teşekkür etsem az doğrusu. Hep sevgiyle kal...  Yüreğimizi de iyileştirmek hem de doğal yollarını bilmek çok önemli.”

Kalp duvarı seansı sonrasında Ayla Tığlı, www.ekoperi.com


************
"Evet Başakcığım bugün bana harika bir çalışma yaptı. Beden çok katmanlı bir oluşum ve duygu bedeni üzerinde çok pratik ve hızlı bir teknikle çalışıyor. Bilinçli farkındalık ve birçok enerji çalışmasıyla çok aşama kaydediyoruz.  Evet ve bununla birlikte auramdaki tozları süpürdü canım arkadaşım. Ve önce bütün barlarım çalışmaya başladı. Bakalım bu ne yarattı/yaratacak? Olmayı seçtiğin katkı için varlığına minnet Başakcığım. En güzeli de uzaktan da çalışılabiliyor olması. Bundan daha iyi neler mümkün?"

Kalp duvarı seansı sonrasında Aynur Özdal, Access Bars Eğitmeni, Yaşam Koçu, NLP Uzmanı
https://www.facebook.com/GNOSEI-SEAUTON-126991167410444/


************
“Başak Yaykın Pirtini bir duygu şifresi seansıyla tüm hayatımı değiştirdi. Atalarımdan gelen ve asla reiki, nlp, eft gibi başka bir teknikle bulamayacağım tutsak kalmış duyguyu duygu şifresi seansıyla bulduk ve tamamen auramdan uzaklaştırdık. Artık aynı sorunu tekrar tekrar yaşamam gerekmiyor. Eğer sizde bazı sorunlardan muzdaripseniz duygu şifresi ve Başak Yaykın Pirtini çözüm için en iyi kombinasyon...”
Duygu şifresi seansı sonrasında Sinem Oktay, İç Mimar ve Feng Shui Uzmanı,www.sinemoktay.com, https://m.facebook.com/SoFengShuiVeIcMimarlik/


************
"Hayatımda tanıdığım en olağanüstü kadın. Yine ilmek ilmek işlemiş birşeyler. Boş durmayı sevmez ve yaptığı herşey bir öncekinden daha da iyi olarak katlanarak büyür. Herkes gibi yaşamaz bir günün 24 saatini. O 24 saate neler sığdırdığını bir bilseniz hatta bazen uyku bile olmadan, aslında yaşamadığınızı fark edersiniz. Elimden gelse herkesin hayatına ondan bir parça koymak isterim (her ne kadar paylaşmayı sevmesem de :)) Bir insan herşey olabilir mi demeyin. Onu biraz takip edin ve onun neler olabildiğini ve sizi de nelere dönüştürebileceğini görün."
Duygu Şifresi ve Hayvanlarla İletişim Seansı sonrası, Hazal Başak Ö., İnşaat Mühendisliği Öğrencisi

************
"Koyu çok koyu gri bulutlar aralarına açık grileri de almışlar, 
Açıklar daha hızlı hareket ediyor muzipçe, 'değiş tonton' demiş biri :) 

Aşağıda siyah deniz bir durgun göl, 
Hep fotoğraftır, içindesin şimdi balık olmuş uçuyorsun sakin sakin

Heybeli de yağmur var, sırtlara sis inmiş, 
Islak,  bu sefer taze orman kokusunu taşıyor denizin taaa orta yerine,
Ilık su uçan balığı sevgiyle sarıyor, kayıyorsun...

Burgazada da büyülü sabahtan ...
20 yıl sonra tekrar derinlerde yüzmeye başladım ve bugünkü çok gerçek gerçeküstü ortama  da kendimi kaptırdım. ..

Canım  Başak Pirtini , Eser'in derinlerde yüzme korkusuyla ilgili tutsak duygusu var mı? Silebilir miyiz? Yerine ne koymak istersin? O zaman 'topla topla koy kalbinin üstüne' diye diye sora sora bilinçaltımı bayağı hafifletmiş, sağol dost tüm ince uğraşıların için :) bir kere göz göze diğerlerinde telefonda  bazen 2 saat süren 6-7 seansdan sonra kalp duvarlarımı yıkmış, tutsak duygularımdan arınmış hafiflemiş hissediyorum, korkularıma kadar geldik,kendimi seyrediyorum, bu hafif Eser i seviyorum ve sanırım o da dostlardan olumlu telkinlere çok açık :) Daha iyisi için neler mümkün? :)"
Duygu Şifresi ve Kalp Duvarı seansları sonrası Eser Ö., Bahçıvan

Kalp duvarı çalışması sonrası gelen yorumlar

"Duygu şifresi çalışması yapmadan önce sürekli beni kısıtlayan görünmez bir güç hissediyordum. Öfke, endişe, özgüvensizlik karakterimin parçası sanarken şimdi hayatımda dinginlik var iyi ki sizinle yollarımız kesişmiş çok teşekkürler." Neşe Ç.

************

"Başakcığımın yaptığı duygu şifresi bende tüm yaşamıma yayılmış travmaların ve belki karmaların detoksu şeklinde bir etki yaratmış olabilir. Çalışma sonrasındaki aylarda aile hayatımda geçtiğim zorlu süreçte eski halimle kıyaslanırsa tahmin ettiğimden daha rahat atlattım diyebilirim. Başak bu işi gerçekten ciddi bir özveriyle kendini vererek yapıyor. Ve yaparken nasıl şifrelere tek tek ulaştığına şaşıracaksınız. Bu kadarı tesadüf olamaz diyeceksiniz. Canım Başak özverine, yüreğine, sezgilerine sağlık. 🙏🌿❤"Pınar S.

************

"Kalp duvarı çalışmasından sonra kendimde net olarak gözlemlediğim şey başlangıçta aşırı bir rahatlamaydı ama günümüz İstanbul şartlarında bu rahatlama daim olmadi malesef :)) Geçen 1 seneye baktığımda içten içe daha huzurlu olduğumu söyleyebilirim. Yaşanan her şeye daha dingin yaklaşıyorum, hayat telaşesinden daha az yıprandığımı da söyleyebilirim. Karar verirken daha rahat ve netim. Daha fazla iltifat alıyorum ama bu sanırım 10 sene sonra tekrar makyaj yapmaya baslamamla ilgili :)) Yıllardır taşınma gündemimiz vardı ve isteyip maddi anlamda ulaşamadığımız bir daire vardı. Orayı alıp taşındı geçtiğimiz ay. Bu kalp duvarıyla alakalı olabilir mi bilmiyorum ama kısmetin açılması olarak düşünürsek bağlantılı olabilir." Derya D.

************

"Kalp duvarı seansı sonrasında hayatımda çok şey değişti. Hedeflerime odaklanmayı ve kendime zaman ayırmayı öğrendim. Yeni fikirlerin ne kadar yararlı olabileceğini keşfettim ve önyargılarımdan kurtuldum. İnsanlara karşı daha sakin ve anlayışlıyım. Açıkçası bu kadar rahat ve kolay değişebileceğimi düşünmemiştim. "Ceren Y.

************

"Bireysel kalp duvarı çalışmamızın üzerinden iki hafta geçti.Sanki öncesinde göğsümün ortasında büyük bir kaya kütlesi varmış. Çalışmamızın hemen sonrasında orada bir boşluk hissettim ve hala daha hissediyorum o boşluğu. Gerginlikler, öfkelenmeler gün içinde oluyor tabi ama stres yapmıyorum sanki. Önceden yaşadığım gerginlikleri birilerine sürekli anlatmak, öfkemi kusmak isterdim ama şimdi ne gerek var boşver diyorum. Daha 2 haftada bunları hissetmemi sağladığın için sana çok teşekkür ederim Başak. Daha iyi şeyler olması için, daha güzel hissedebilmek için neler mümkün?" Esra A.

************

"Kalp duvarı çalışmasından sonra insanlara karşı daha sabırlıyım. Daha önceden daha çabuk sinirlenirdim şimdi öyle değil. Sağlık açısından da düşünürsek bu kış benim icin daha rahat geçiyor." Nihan Ö.

************

"Başak hayatımda geçirdiğim zor dönemlerde bana duygu şifresini uyguladı ve destek oldu. Özellikle en son geçirdiğim kazadan sonra duygu şifresinin bana çok iyi geldiğini düşünüyorum ve tavsiye ediyorum. Hatta en son seansta küçük kızım da katıldı ve duyguları konusunda çalıştı. İnsanın duygularını tanımlaması, olumsuz duygularının yerine olumlu hisleri koyması çok önemli. Umarım hepimiz kalbimizin duvarında oluşturduğumuz duygu setlerini şefkat ve sevgiyle aşıp, kalbimizi yumuşatabiliriz. Kalbimizin yükü çok ağır ve ağırlıklarından arındırmadığımızda sanki bir girdaba sürükleniyor insan. Teşekkürler Başakcım etrafına hep sevgi saçtığın için 💕💕💕" Esra A.D.

************

"Kalp duvarı çalışmasından sonra kendimi daha çok düşünmeye ve diğerlerinin ne düşündüğünü önemsememeye başladım. Gereksiz ve beni mutsuz eden şeyleri, kişileri hayatımdan hiç duraksamadan çıkarabiliyorum. Daha bencil oldum galiba.😂 Kesinlikle gereksiz yük almıyorum. Çok hafifledim." Ece E.

************

"Kalp duvarı çalışmasının bana çok faydası oldu diyebilirim. Özellikle iş anlamında sanki istediklerimi ve hedeflerimi daha iyi gerçekleştirdim. Hatta olmayacak gibi olan bir durum lehime döndü. İşte birlikte çalışmak zorunda olduğun seni zorlayan insanlar olabiliyor. Onlarla ilişkilerde kabüllenme daha kolay olmaya başladı. Durumları artık fazla kişiselleştirmiyorum." Songül E.

************

"Kalp duvarı çalışmasından sonra 10 ay içinde tekrar panik atak yaşamadım. Kızımla ilgili evhamım azaldı. Eskiden iç sıkıntım oluyordu o da azaldı." Aslı A.

************

"Yaptığımız kalp duvarı ve sonrasındaki duygu şifresi  çalışmalarımızı değerlendirmem gerekirse şu an geldiğim noktada hayatımda eşimle ve annemle iletişimimde öfkeli iletişimden çıkıp daha sakin anlayışlı iletişime geçtim. Eşime duyduğum sevgiyi hissedebilir oldum. Daha hafif ve nerede olduğumun, ne yaptığımın daha farkında olmaya, daha fazla hissetmeye başladığımı söyleyebilirim." Nihan U.

************

"Kalp duvarı çalışmasından sonra eskisine göre daha sabırlı daha huzurluyum. Kalbimdeki o taş gibi ağırlık yok. Daha az telâşlıyım. Bunun etkisini zaman geçtikce daha iyi hissediyorum. İşyerimdeki gergin olduğum bir arkadaşım vardı mesela. Şimdi onunla yavaş yavaş o gerginliği yumuşatıyoruz. Eşime soruyorum. O da olaylar karşısında daha sakin olduğumu söylüyor." Meliha G.

************

"Sevgili Başak hanım, kalp duvarı çalışmamızın üzerinden beş gün geçti. Dünden beri farklı bir huzur, rahatlama duygusu ve umutlu hal içindeyim🙏🏻🌟🍀💜 çok teşekkür ederim, paylaşmak istedim🙏🏻🌿" Süheyla P.A.

Özel durumunuz ve ücretli seans hakkında danışmak için duygusifresibasak@gmail.com üzerinden e-posta atabilirsiniz.

************
Hayvanlarla İletişim Seansı alanlar ne dedi?


"Herkese merhabalar.. Baku'den selamlar..Buradaki mesajlarinizi okuyup gozyaslarimi tutamadim.. Sevdiginiz bir CAN kaybettiniz, buyuk kalbinize ve aciniza saygim sonsuzdur.. Basiniz sag olsun.. Grubunuza katilmamin sebebi, Sevgili Basak Hanimdir ve onun bana gosterdigi ilgi ve inanilmaz destegidir..


Tam 2 sene once, herseyden cok sevdigim inanilmaz akilli seker bebegimi trajik bir sekilde kaybettim.. Habes kedicigim Isya henuz 2 yasindaydi, feci bir sekilde kollarimda oldu.. Sadece bir kedi degildi bizim icin, ailemizin sevimli ferdi idi, onun icin dogum gunu partisi bile yapiyorduk... Cok seviyorduk Isya'yi, o da bizi. Biliyorum, herkes icin kedisi veya kopegi degerli ve inanilmazdi, o da bizim icin oyleydi...

Olgun bir bayan olmama ragmen, kendimi kaybettim, siddetli depresyona girdim, isimi biraktim, kimseyle konusmaz oldum, kayip ve suc duygusu beni bitiriyordu... hergun onu gomdugum parka gidip agliyordum saatlerce, ne kadar onu sevdigimi ve ozledigimi anlatiyordum.. O parka gidince sanki ona daha yakin hissediyordum kendimi... bir gun bu aciya dayanamayip internette olen hayvanlarla ilgili sitelere bakiyordum, olen hayvanlarla iletisim diye Turkce siteyi bulup yardim icin yalvardim. Acikcasi, sitede o kadar hikaye varken bana cevap yazacaklar mi diye pek inanmadan mesaj attim. Ve mucize gerceklesti. Beni en kotu gunumde yalniz birakmayan BASAK HANIM bana cevap yazdi (gozlerim doldu o ani dusununce) ve istegim uzerine Isya ile iletisime gecti... Gelen cevaplar beni oldukca sasirtti, cunki Basak Hanima hic anlatmadigim seyleri okudum, cevaplarin gercekten de Isya bebegimden geldigi suphesizdi.

Samimi soyleyeyim, bu olaydan once bu tur olaylara hic tanik olmadim, ve kolay inanan biri de degilim. Hani, duymak istedigim olaya bile kanitsiz inanabilecek biri degilim kesinlikle. Fakat Basak Hanimi tanidim ve hayatim degisti.. Basak Hanim araciligi ile kedime hergun geri donmesini yalvarip durdum, konustuk.

Boyle bir kac ay gecti fakat acim az bile olsa dinmedi... Onu kalbimden, beynimden asla "birakmadim", dusuncelerimde hep onunla konusuyordum, ona hergun sonsuz sevgimi, enerjimi gonderiyordum, evde her odaya resimlerini koydum konustum yalvardim nolur bize don diye... Bir gun, Basak Hanim bana iletti ki Isya'm geri donecek ve buna hazir olmami istedi... Onu nasil taniyabilecegimi anlatti (zaten aylardir gozlerim sokakta kedi yavrusunu aradi, gorunce "bu, o mu" diye soruyordum kalbimi.. ama kalbim susuyordu).

Kucucuk 2 aylik kedi yavrusunu eve goturduk. Goturdugumuz andan beri bir kez bile aglamadi yavru. Kedicik eve girince, her yeni gelen kedi gibi yabancilik gostermedi, hic bir yeri koklamadi bir kez bile, sanki her bir yeri cok iyi taniyormus gibi davrandi.. Evde bunca oda varken sirf Isya'nin odasina eminlikle girdi ilk gelince, birebir onun TUM hareketlerini sergiledi... isya'nin saklandigi yeri vardi, hemen oraya gitti kontrol etti, inanilmazdi... Yemek kabini ve tuvaletini bile eski yerine kendisi kafasiyla itti ( yavru gelince farkli yere koymustuk, fakat artik eski yerdeler). Annem, esim, abim tum olaylari saskinlikla izlediler. Esim, gayet mantikli olgun bir insan, bunlari izleyince, "evet bu kesinlikle Isya, o dondu" dedi. Sanki hareketleriyle, bu benim, ben dondum diye mesaj veriyordu. Ve en onemlisi, sezilerim hep cok guclu oldu, ve bu kucuk yavruyu gorunce "evet, bu Isya" dedi kalbim...

Yavru artik buyudu, bir kac ay sonra 2. yasini kutlayacagiz... Ve hep dusundugum sey 'ya Basak Hanimi tanimamis olsaydim eger, bebegim donmeseydi, ben ne yapardim, azaplarin icinde daha ne kadar yasayacaktim'..." 

Hayvanlarla İletişim Seansı sonrasında Zara A.
************


"İlk köpeğim, canım beagle'ım geçtiğimiz Aralık ayında ilk defa çok hastalandı. Birkaç kere mucizevi şekilde iyileştikten sonra onu uyutmak zorunda kaldık. Çektiği acıya ne kendisi ne de biz dayanamadık artık. Çocuklarım onsuz bir hayatı bilmiyorlardı. Ellerimde uyutuldu, kollarımda son nefesini verdi ve bu hayatımda başıma gelen en zor şeydi. 9 yaşındaydı, tam iki ay oldu ama acısı dün gibi. Sevgili arkadaşım Başak onunla iletişime geçti ve bana Başak aracılığıyla ilettiği durumu beni rahatlattı. Başak'ın bile bilmesinin mümkün olmadığı şeyleri söyledi. Onun şu anda mutlu ve huzurlu olduğunu bilmek ve ihtiyacımız olduğunda onunla iletişime geçebilmek harika bir duygu çünkü oğlum buna çok açık ve seve seve ilişki kuruyor. Başak'a beni rahatlattığı için ayrıca teşekkür etmek istiyorum." 

Hayvanlarla İletişim Seansı sonrasında Selen A.
************

"Benim de ineklerimle; toprağımda yaşayan tüm canlılarla kurduğuma inandığım bir ilişkim var.bir etoburum ve olabildiğince sadece kendi baktığım hayvanı vakti zamanı geldiğinde öngördüğüm bir ritüelle soframa koymayı tercih ediyorum.vakti zamanı gelmek demek de ineklerimin olabildiğince kaliteli,uzun ve mutlu bir hayata sahip olmaları.bu sebeple sürünün en görmüş geçirmişlerinden biriyle konuşmasını istemiştim Basak hanım'dan.vizyon açıcıydı; yaptığım güzel şeylerin yanında daha ne çok gelişmem gerektiğini görmeme vesile oldu." 

Hayvanlarla İletişim Seansı sonrasında Aysun The Sütçü
************


"Sevgili Cancan kafasına göre takilmayi seven, kanımca inatçı ve isyankâr bir kaplumbagaydi. Bana zaman zaman hayvanlarla ve onların doğal yaşamlarıyla ilgili içgörüler verirdi. Huşu içinde kabul ederdim. Sonra zihnim devreye girerdi ve " AyNur amma uydurukcusun ha!" derdi. Sevgili Başak'la bir gün konuşurken Cancan'in yine firar ettiğini ama bu sefer uzun sürdüğünü ve endiselendigimi anlattım. O da bana bin bir türlü yeteneklerinden birinden söz etti ve onunla iletişime geçti. O an tipki cocuklarimiz gibi ev hayvanlarimizin da ruhumuzun aynası olduğunu ve nasil icimizi,disimizi ...bizi yansittigini anladim. Çok da mantikliydi. Zihnin faşizanca yorumlarından azade , evrenin ruhuyla rezone bir can tabii ki en gerçek bilgiyi verecekti benimle ilgili . Sonra daha sık dinlemeye başladım Cancan'ı. Cunku bir uydurukcu degil, aslinda ucuncu kulagimi aktive ettigime kani olmustum artik :) Ondan Gitmek istediğini duyduğumda içim bir hoş oldu. Daha bir ozendim suyuna, yiyeceğine... Ama gitti basina buyruk Cancan ve gidişiyle de hediyelere boğdu beni.. Bilmediğim konularda bilgiler verdi bana. Her varligin, hayatimizda kalisiyla olduğu gibi gidişleriyle de hediye olduklarini anlamistim artik. Ve burada Başak' un rehberliği olmasaydi ben bana sunulmuş güzelliklerin hiçbirinden haberdar olamayacaktim.
Sevgili Başak iyi ki seni tanidim, iyi ki varliginla bu zamanı onurlandiriyorsun.. Olmakta olduğun alan için minnetarim."
 

Hayvanlarla İletişim Seansı sonrasında Aynur Ö.

************

"2013 güzünde yürüyemez halde bulup, 2015'e kadar bizimle yaşayan Saksağan Pika. Malesef hiç bir zaman uçamadı. bir kedi saldırısından olduğunu tahmin ettiğimiz darbe kalıcı bir hasar bırakmıştı. Zaman içinde ayaklanıp aksak da olsa yürüyüp koşabilmesi ve tüneyebilmesi tesellimiz oldu. Geçtiğimiz güz aniden hastalanıp 1 gün içinde öldü. Evde bakılan vahşi hayvanlar malesef bağışıklık acısından çok gücsüz oluyorlar. Her hayvan kendi doğasında yaşayabilse keşke... Bu hem fiziksel bakımı hem ruhen etkisi acısından zorlu 2 sene aynı zamanda kıymetli bir öğrenme süreciydi. Saksağan kuşunun ne kadar akıllı olduğuna inanamazsınız. (bazı antikalıklarını designbypika.tumblr.com blogunda paylaşmıştım). Ne var ki yaşadığı travma onu çok ürkek ve çekingen kılmıştı ve iletişim kurmak zordu. Güveni hiç bir zaman tam kurulamadı. Başak Hanım Pika ile "konuşarak" bize bu süreçte destek olmuştur, kendisine minnettarım. Onun sayesinde bir ağaçcığı olmuştu ve nitekim bir ağaçcık altında öldü. Umarım bedeninden özgürleşen ruhu huzura ermiştir. Bizi hatalarımızla iyi niyetimizle affetmiş anlamış ve teşekkür etmiştir. Sevgiler." 

Hayvanlarla İletişim Seansı sonrasında Umut T.

ANASAYFA    HAKKIMDA    SİZDEN GELENLER    İLETİŞİM    ÖZEL SEANSLAR    BLOGLAR    KİTAP    ETKİNLİK & SEMİNER    ÖNERDİĞİM ÜRÜNLER    BASINDA