Duygu Şifresi SeansıHayatınızı Duygu Şifresi ve Beden Şifresi yöntemi ile dönüştürmeye hazır mısınız?


DUYGU ŞİFRESİ (EMOTION CODE) SEANSI

Duygu Şifresi Seansları ile derin dokularınızda tutsak kalmış duygu enerjilerinden özgürleşebilirsiniz. Duygu Şifresi (Emotion Code) uygulaması, holistik hekim, konuşmacı ve Kayropraktör Dr. Bradley Nelson tarafından bulunmuştur. Duygu Şifresi, iç dünyanızdaki görünmez yüklerden kurtulabileceğiniz basit ve güçlü bir yoldur.

Duygu Şifresi çocukların dahi öğrenebileceği basit ve etkili bir yöntemdir. Eğer herkes bu yöntemi biliyor ve uyguluyor olsaydı dünya üzerindeki hastalıkların yüzde 90’ı kaybolur, savaşlar sona ererdi.” Dr. Bradley Nelson

Duygu şifresi auramızdaki renk tayfını düzene sokmak için oldukça işlevsel ve kolay bir yöntemdir.
Özel durumunuz ve ücretli seans hakkında danışmak için duygusifresibasak@gmail.com üzerinden e-posta atabilirsiniz.

Duygu Şifresi ve bilinçaltı temizligi sayfam: www.instagram.com/basakpirtini

Tutsak duygu enerjisi nedir?

Başımızdan geçen önemli olaylar bazı elektromanyetik enerjileri vücudumuzdaki dokularda hapseder. Böylece birtakım hislerimiz tutsak duygular haline gelir. Bu tutsak duygular Dr. Bradley Nelson'a göre stres kaynaklı ağrılara, organların kusurlu çalışmasına ve uzun süre kalırsa hastalıklara sebep olabilir. Tutsak duygular aynı zamanda düşüncelerimiz, seçimlerimiz ve başarılarımız üzerinde önemli etkiler oluşturur.

Anne karnındaki ilk gününüzden itibaren yaşadığımız her anı bilinçaltımız her his, ses, tat, koku ve görüntüyü kaydeder. Bu kayıtlar vücudunuza giren her virüs, bakteri, mantar, tüm yaralanmalarınız, bütün düşünceleriniz, duygularınız ve her hücrenizin tarihini ve kapsar. Bilinçaltı vücudunuzda barınan herhangi bir tutsak duygunun farkındadır ve bunun fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığınız üzerindeki etkilerini tam olarak bilir. Hepsi bilinçaltında kayıtlıdır. Bu kayıtlara girmek kişiye bedeni ve sağlığı hakkında çok önemli bilgiler verebilir. Duygu Şifresi yönteminde tutsak duygu enerjileri bilinçaltından bulunarak çıkarılır ve silinir. 

Duygu şifresi hangi durumlar için kullanılabilir?

Tutsak duyguları serbest bırakmak genellikle fiziksel sorunların ve engellerin aniden ortadan kalkması, kötü seyreden ilişkilerin hızla düzelmesi gibi sonuçlar doğurur. Duygu şifresi kullanılarak desteklenecek durumlardan bazıları:

-Anne ve bebeğin yaşadığı doğum travması, düşük veya kürtaj
-Büyük acılar, sevilen kişi veya hayvanın kaybı, geçmeyen keder, ihmal ya da terk edilme
-Geçmeyen yorgunluk, depresyon, endişe, kızgınlık hali
-Kötü ilişkiler, yeni ilişkiler kuramama, boşanma, reddedilme
-Yeme bozuklukları, kilo sorunları, duyguların içselleştirilmesi
-Alerjiler, uzun süreli stres
-Korkular, olumsuz iç diyalog, kendine ya da başkalarına olumsuz önyargı
-Sebebi bulunamayan duygusal kaynaklı ağrılar ve acılar
-Yaşanan fiziksel ve duygusal travmaların izlerinin silinmesi
-Ev, İş ve okul hayatındaki stres, maddi zorluklar
-Özel kişiler hakkındaki tutsak duygular
-Fiziksel hastalıklara yol açabilecek stres

Tutsak kalmış duygular hem fiziksel, hem duygusal bir çok hastalığın ve ağrının görünmez sinsi sebepleridir. 

            “Tutsak kalmış duygular acının en az yüzde 50’sini oluşturuyor.” Dr. Bradley Nelson

Önemli bilgi: Bu sitede yayınlanmakta olan tüm yapıtlar eser statüsünde olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Sitede bulunan yazı ve görsellerin site sahibinin izni alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılması ve kopyalanması YASAKTIR. Bu sayfada yer alan bilgiler Dr. Bradley Nelson'ın "Duygu Şifresi" isimli kitabında aktardığı bilgilerden özel olarak hazırlanmıştır. Burada yer alan bilgiler doktor tavsiyesi yerine geçemez. Duygu Şifresi ile tutsak duygu enerjilerinin salınması doktor görüşü veya medikal tedavi yerine geçmez. Tutsak duygu enerjilerinin salınması vücudun kendi kendini iyileştirmesine destek olur. Tutsak duyguların serbest bırakılması büyük bir huzur, içsel denge ve mutluluk getirir. Eğer bir hastalığınız varsa öncelikle bununla ilgili doktorunuz ve sağlık personeli ile iletişimde olmanız gerekmektedir. Yazar ve yayınevi bu kitaptaki uygulamaların doğrudan veya dolaylı kayıp, kaza veya zarara sebep olan sonuçlarından sorumlu tutulamaz. 

“Geleceğin doktoru hiç ilaç vermeyecek fakat hastanın vücudunun bakımı, beslenmesi, hastalığın nedeni ve tedbirleri ile ilgilenmesini sağlayacak.” Thomas A. Edison

Özel durumunuz ve ücretli seans hakkında danışmak için duygusifresibasak@gmail.com üzerinden e-posta atabilirsiniz.
Kalp duvarı nedir?

Bilimadamları kalbin beyinden 5000 kat daha fazla elektromanyetik güç yaydığını bulmuşlar. Şükran, minnet, sevgi, neşe dolu olduğumuzda bu pozitif duygular kalbimizin bu enerjisinin daha fazla etrafa yayılmasına sebep oluyor. Bulunan başka bir şey de negatif modda ya da korku dolu olan birisinin kalbinin yaydığı elektromanyetik alan enerjisinin küçüldüğü yönünde. Bu kişi eğer kalbinde şükran, minnet, tutku ve neşe hisseden yani kalbi daha yüksek enerji yayan birisiyle aynı odaya konursa bir süre sonra onun kalbinin de enerjisi artıyor. Her iki kişinin biyolojik kalp ritmi bir süre sonra daha kuvvetli kalp enerjisi olana uyumlanıyor ve negatif duygusal durumda olan kişiyi sakinleştiriyor. Bu durum neden neşeli insanların bizi de neşeli yaptığını açıklıyor. Pek çok doğu öğretisi kalbin enerjisinin artırılması yönünde çalışmalar önerir. 

Dr. Bradley Nelson’ın yaptığı en önemli keşiflerden biri negatif tutsak duygu enerjilerinin genellikle kalbin etrafında toplandığını bulmasıdır. Tutsak duygular özgür bir biçimde sevmemizi, kendimizi sevdirmemizi engelleyen bir “kalp duvarı” yaratır. Kalp duvarı yetişkinlerde görüldüğü kadar kalpleri hassas, açık ve incinmeye müsait çocuklarda da görülür. Kalp duvarı enerjilerini kaldıran çalışma sonrasında kişilerin sevgi alıp verebilme kapasiteleri büyük şekilde artar. Kişinin çocuklarının, ailesinin yaşamları tamamen değişir. Bu çalışma 1 seans sürmektedir. Seansın etkisi genelde birkaç hafta içinde kendini gösterir. Kişinin hayatı bir yıl sonra bambaşka olur. Kalp duvarı kaldırıldıktan sonra çoğunlukla bir daha geri gelmez. Dr. Bradley Nelson danışanlarının yüzde 93'ünde kalp duvarı bulduğunu belirtmektedir. Kas testi kullanarak kalp duvarınız olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Kalp duvarında 15-30 arası kuvvetli tutsak duygu enerjisi bulunabiliyor.  Kalp duvarınız varsa bunu bireysel çalışmada ve grup çalışmasına katılarak kaldırmayı deneyimleyebilirsiniz. Grup için tıklayınız.

Kalp duvarınız varsa;

-Düşük enerji,
-Düşük bağışıklık sistemi,
-Hayat amacında belirsizlik, ya da hayat amacına karşı yeterli coşku duyamamak,
-İlişkilerinde yeterince sevgili hissedememe,
-Hayatınızın aşkını bulamama, kavgalı ilişkiler içinde bulunma,
-Duygusal soğukluk,
-Hayatınıza yeterince bolluk ve bereketi çekememe

hissediyor olabilirsiniz. Kalp duvarınızı kaldırmak tüm bu alanlarda dönüşüme yol açarak bilinçaltında bir kuantum sıçraması yaratır. Peki siz bu tıkanmışlıkları deneyimliyor musunuz? Sizin de kalp duvarınız olabilir. Şimdi artık geçmişinizle barışmaya hazır mısınız?

Dr. Bradley Nelson'ın kalp duvarı sunumu (İngilizce)

Duygu şifresi seansının nasıl bir etkisi olur?

Yaşadığımız olayların izlerini terapilerle silmeye çalışsak da organlarımız olumsuz duygu enerjileriyle sarmalanmıştır, bunlar zamanın iyileştiremeyeceği yaralardır. Şu anki ilişkilerinizde farklı hissedip farklı davranmanıza, ve ilişkilerinizin bitmesine yol açabilirler. Tutsak duygular serbest bırakıldığında üzerinizden büyük bir yük kalkar ve hafif hissedersiniz.

Seans sırasında yıllarca dokularınızda kalan yoğun duygu enerjileri kas testi yöntemi ile bulunarak bir mıknatıs yardımıyla salınır. Bu duyguları bulmak için 60 negatif etki yaratan duygunun yer aldığı bir tablo kullanılır. Tutsak duygular salındıktan sonra kişi kendisini daha hafif hisseder. Seansın esas kişinin hayatı üzerindeki olumlu etkisi bazen birkaç gün ile birkaç ay içinde ortaya çıkar. Hayatı dönüşmeye başlar.


Kas testi nasıl yapılır?
Duygu şifresinde bilinçaltındaki kayıtlı bilgilere kas testi (kinesioloji) kullanılarak giriş yapılır. Bunun nasıl yapıldığını aşağıdaki videomdan izleyebilirsiniz. Kas testi kullanarak fiziksel, duygusal, zihinsel ve enerjik bedenlerdeki dengesizlikleri bulabilirsiniz. Videomdaki kas testini deneyerek kendinize sorabilirsiniz:

Kalp duvarım var mı?
Gizli kalp duvarım var mı?
Kalp duvarımı eritmek için uygun zaman mı?
Sorularınıza EVET cevabı çıkıyorsa bana mesaj atabilirsiniz.


Kas testi nedir ve nasıl yapılır?


Duygu Şifresi seansı nasıl yapılıyor?

Duygu Şifresi seansları telefondan ya da görüntülü konuşma yaparak, veya yanyanayken yapılabilmektedir. Çalışma offline olarak da uzaktan yapılabilir. Seans 30-45dk kadar sürmektedir. Hayvanlarda bu süre daha kısa olabilir. 


Duygu Şifresi kaç seans uygulanabilir?

Bir yetişkinde ortalama 350 kadar tutsak duygu bulunabiliyor. Tek bir seansta 20-40 arası tutsak duygu bilinçaltından temizlenebilir. Kalp duvarı tek bir seansta temizlenebilir. Genelde 8-10 seans kişinin hayatında büyük değişiklik yaratır. Tek bir seans yapılacaksa Dr. Bradley Nelson öncelikle kalp duvarı var mı kontrol edilip temizlenmesini önermektedir. Daha sonrasında kişinin doğumuyla ilgili tutsak duyguları, hayatındaki önemli kişilerle ilgili tutsak duyguları, tıkanıklık hissettiği alanlar ve atalardan gelen miras tutsak duygulara bakılabilir. Bilinçaltı temizliği kişinin kendisini huzurlu ve dengede hissettiği yere kadar devam edebilir.  

Duygu Şifresi yöntemi hayvanlarda da kullanılabilir mi?

Dr. Bradley Nelson kitabında özellikle hayvanlardaki duygu şifresi kullanımına özel bir bölüm ayırmıştır. Hayvanlar insanlardan daha hızlı ve etkili bir şekilde duygu şifresi yöntemini kullanarak yaşadıkları kaza, ayrılık, ameliyat, doğum gibi travmalardan kurtulabiliyorlar. Hayvanlarda da davranış bozukluklarına yol açan kalp duvarı olabiliyor. Daha fazla detay için Duygu Şifresi kitabını okumanızı öneririm. Hayvanınızla ilgili çalışmak için bana duygusifresibasak@gmail.com a mesaj atabilirsiniz. Unutmayın hayvanlarımız bizim hastalıklarımızı ve stresimizi aynı şekilde hissederler, bizden önce onlar hasta olabilirler. Hayvanlarımızın problemleriyle ilgili çalışırken kendi üzerimizde de çalışmak problemi gidermede son derece önemlidir. Hayvanlarda duygu şifresi çalışması yanında hayvanlarla iletişim çalışmasını da öneriyorum. Duygu Şifresi kitabı

Dr. Bradley Nelson tutsak duygularla ilgili bu keşfini “Duygu Şifresi” adlı kitabında klinik çalışmaları sırasında kaydettiği gerçek olay örnekleriyle anlatmaktadır. Kitabın İngilizcesi www.emotioncodeoffer.com dan ücretsiz indirilebilir. 
BEDEN ŞİFRESİ SEANSI
Beden Şifresi "Body Code", Dr. Bradley Nelson tarafından geliştirilmiş bir programdır. Beden şifresi fiziksel, duygusal, zihinsel ve spiritüel bedenlerdeki dengesizlikleri gösteren 300'den fazla etkenden bahseder. Dr. Nelson tüm bedenlerdeki dengesizlikleri gösteren çok sayıda tabloyu ilk resimdeki gibi basılı halde ve 2.resimdeki gibi bilgisayar programı şeklinde kullanıma sunmuştur. Beden şifresi uygulayıcısı kas testi ve beden şifresi programı aracılığıyla çalıştığı kişi yada hayvanın üstündeki dengesizlikleri bulur ve yine bir magnet veya el yardımıyla salar. Fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal dengesizliklerin altında yatan sebepleri bulmada 6 ana başlıktan çalışılır.


1.Enerjiler 2.Beden sistemleri 3.Toksinler 4.Patojenler 5.Bedensel kaymalar 6.Beslenme ve hayat şekli.

Beden şifresini duygu şifresi seanslarımda kullanıyoruz. Bilgi için bana www.instagram.com/basakpirtini hesabımdan ve duygusifresibasak@gmail.com üstünden mesaj atabilirsiniz. 
Tüm grup seansları ve kalp duvarı grubu hakkında bilgi için tıklayınız.


Grup çalışmasına katılanların yorumları:
"Çalışmadan önce çok gergindim, başım dönüyor dönüyordu, çarpıntım vardı, huzursuzdum. Sonrasında bi sakınlık, huzur, düşüncesizlik anı oldu. Çok rahatlamıştım. Çalışmanın etkisi mi yoksa psikolojik mi bilemiyorum. Çok güzel bir duygu. Hayatımda 2. kez hissettim düşüncesizlik ve bu şekilde huzuru. Çok teşekkür ederim tekrar." Hale K.

"Merhaba Pazartesi aldığım seansta bel fıtığı için çalışma yapmıştık Başak hanım hatırlarsanız yok böyle bir şey o kadar şaşkınım ki ağrım yok bir an da bitti ben desteksiz yatamam bu ağrıdan bir yerde sürekli oturamam teşekkür etmek istedim Pazartesi yine katılmak isterim. Iyi ki varsınız 🥰💐" Tuğçe A.

"Grup seansında farkına varmadığım, unuttuğum, adlandıramadığım bir çok duyguyu grup arkadaşlarımdan duyarsa farkına vardım. Puzzle gibi. Çok verimli bir seansı, tekrar teşekkür ediyorum Başak hanım 😊🙏🏻" Devrim A.

"Bu sabah uyuya kaldım dün akşam da salınımdan sonra çok rahatladım yatağa zor gittim büyük bir yük kalktı sanki üstümden, uykuya çok faydası var sanırım derin uyku uyuyamayan, uykuya dalamayan arkadaşlarıma tavsiye edeceğim..." Sinem O.

"Dün akşamki grup duygu şifresi seansından sonra hafiflik hissediyorum,çok rahat nefes alabiliyorum gerçekten çok ilginç .Sizi tanıdığım için çok şanslıyım 😊.Artık canlı su içiyorum, bentonit kil içiyorum. Çok araştıyorum, çok okumaya çalışırım ama bu yaptığınız çok ilgimi çekti hemen kitabı alıp okumam lazım😘🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏" Gülnaz S.

Duygu Şifresine katılım nasıl oluyor?

Katılım için gerekli olan sadece 1 bardak enerjik su ve tabii şifalanma niyeti! Her yaştan kişiler ve hayvanlar bu çalışmaya katılabilirler. Duygu şifresi çalışmasının hamilelikte yapılması önerilmemektedir.

Duygu Şifresi seansının yan etkisi var mı?

Seans sonrasında bilinçaltı temizlenen duyguların işlenmesi için zamana ihtiyaç duyar. Bu süre genelde 2-3 gün alır, bazen 5 gün sürebilir. Herkes farklıdır ve değişik işlenme deneyimleri vardır. Bazı kişiler hiç bir negatif etki hissetmeyebilir, sadece daha iyi hissederler. Bazı kişiler farklı hissederler. Bu farklılık 1-2 gün yorgunluk, geçici soğuk algınlığı semptomlarına, ağlama, uyumada zorluk, canlı rüyalar veya salınan duyguların hafif ekolarına yol açabilir. Bu bir engel gibi gözükse de iyileşmenin iyi bir işaretidir. Çünkü iyileşirken bağışıklık çalışır, şifalanma başlar. Duygu şifresi çalışması sonrasında bol su için, kendinize dinlenmeye zaman tanıyın ki beden enerjisini iyileşmeye ve duyguları daha hızlı işlemeye harcasın. Enerjik dengeye geldikten sonra bir hafta sonra bunlar tamamen geçer. Eskiye göre daha dengeli, sakin ve huzurlu hissedilir. Çoğu kişi öfkede azalma hissettiklerini bildiriyor. Şifalar olsun.
Işılay Gedik ile birlikte Duygu Şifresini konuştuk...


Kalp duvarı çalışması sonrası gelen yorumlar

"Kalbimin duvarlarının olabileceğini ve bunların kırılabileceğini bilmiyordum. En fazlasını istemek yerine azıyla yetinmek öğretisi verilmiştir ya bize, o da öyle değilmiş. Başakcığımla birlikte çalıştığımızdan beri hayatımda herşey güzel çok mutluyum." Rüya Ersavcı, Sanatçı

***********


"Kalp duvarı çalışması sonrasında hayata artık daha ılımlı bakıyorum."
Sedef Avcı, Oyuncu
***********
"Duygu Şifresi kalp duvarı çalışmasından sonra bende birşey değişti. Artık olumlu düşüncelere daha rahat odaklanabiliyorum. Eskiden negatiften besleniyordum. Birazda kurban psikolojisi vardı. Artık olayların dışına çıkabiliyorum sanırım. Duygu şifresi bende birşeylerin önünü açtı. Hayatın bize verdiği minik mucizeleri farketmemi sağladı. Yani bakış açısını değiştirmem için bir yol açtı. Bendeki değişime şifa olduğunuz öncülük yaptığınız için teşekkür ederim. Dünyamıza şifa olsun." Serpil A.

************
"Merhaba Başak hanım, kalp duvarı çalışması sonrası ruhsal olarak daha iyiyim. Yaşam tarzı olarak biraz daha rahatladım. Sanki önceki panik halim ve olaylara yaklaşımın biraz değişti ve düşündüklerimi daha rahat söyleyebiliyorum. Mesela araba sürerken daha rahatım, birde daha önce araba sürerken öndeki araca yaklaştığım anda bile çok fazla çarpıntı hissederdim, şimdi o yok. Geçen öndeki bir araca hafif dokundum ama hiç bir çarpıntı ve panik hali yaşamadım, sıradan bir olay gibi yaklaştım, elim ayağım titremedi. Bu olay da kendimi çok iyi gözlemleyebildim. Küçük kızım için yaptığımız kalp duvarı ve doğum travması temizliği sonrasında LGS sınavına girdi. Daha rahattı. Sınava girmeden 1-2 ay önce bana şöyle demişti: 'anne geçen sene sınava girmeyeceğim halde daha çok heyecanlıydım, bu sene daha az heyecan hissediyorum." Yıldız K.

************
"Kalp duvarı çalışmasından sonra birilerine sevgimi söylemekten ve göstermekten ve özellikle birilerinden bir şey istemekten artık eskisi kadar zorlanmıyorum. Başkalarının hatalarına eskisi kadar takık değilim." Dilek B.
************Özel durumunuz ve ücretli seans hakkında danışmak için duygusifresibasak@gmail.com üzerinden e-posta atabilirsiniz.

Siz de Duygu Şifresini öğrenmek ister misiniz?

Facebook Duygu Şifresi grubu: 


"Hayatınız, bedeniniz ve duygu sağlığınız için önünüzde hiç bir engel olmasaydı şimdi neyi seçerdiniz?" 
Başak Pirtini 


Hayvanlarla İletişim Seansı için tıklayınız.

ANASAYFA    HAKKIMDA    SİZDEN GELENLER    İLETİŞİM    ÖZEL SEANSLAR    BLOGLAR    KİTAP    ETKİNLİK & SEMİNER    ÖNERDİĞİM ÜRÜNLER    BASINDA