TOTAL ENERGY RESET TürkiyeTOTAL ENERGY RESET – TOPLAM ENERJİ YENİLEME ile YÜKSELİŞ PROTOKOLÜ 

(İngilizce için tıklayınız. For English please click this link.)

TOTAL ENERGY RESET, tüm enerjiyi doğal olarak temizleyen, düzelten ve dengeleyen eksiksiz bir enerji şifa protokolüdür, böylece hayatınızın her alanında daha yükseğe çıkarsınız.

Protokolün detaylarını 4 bölümde inceleyelim:

1. TOTAL ENERGY RESET Protokolde neler var? 
2. TOTAL ENERGY RESET Protokolü sırasında beklentiniz ne olur? 
3. TOTAL ENERGY RESET Protokolünde neler olur? 
4. TOTAL ENERGY RESET Protokolünü tamamladıktan sonra nasıl dengeye kavuşursunuz?

*****************
1. TOTAL ENERGY RESET Protokolünde neler var?

TOTAL ENERGY RESET – Toplam Enerji Yenilenmesi ile Yükseliş Protokolü beden enerjilerini baştan yenileyen, orijinal doğum enerjimize döndüren hızlı bir dönüşüm protokolüdür. 

Bu protokolü İSTEMENİZİ sağlayacak en önemli sebepler hangileridir? 

- Hayatınızı kökten değiştirmek ve dönüştürmek istiyorsunuz. Artık bu konuda ciddisiniz ve ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız. 
- Alanınızda büyük bir enerji temizliği yapmanız gerektiğinin farkındasınız ve bunu yapacak en iyi yolları arıyorsunuz, bunu rehbersiz tek başınıza yapamıyorsunuz veya yapmıyorsunuz. 
- TOTAL ENERGY RESET Protokolünü hayatınızda bir kere harekete geçirmeniz yeterlidir.
- Bir şifacı iseniz, içgüdülerinizi geliştirmek ve öngörülerinizi kullanarak daha evvelden yapamadığınız kadar kolaylıkla insanlara neden bunları yaşadıklarını söylemek istersiniz. 
Protokolün etkisiyle daha çok insan sizin sunduklarından faydalanmak isteyecek. Teşhis kabiliyetinizi bu protokolü aldıktan sonra ve öncesi olarak % şeklinde kas testi (Kinesioloji) ile belirleyebilirsiniz. 
-Şu ana kadar insan tarafından yaratılmış olan karışık Dünyanın hızlı, çabuk ve kolay bir şekilde şifalanması gerektiğine, insan bilincinin yükselmesine inananlardansınız.
-Kısa sürede harika sonuçlar almak istiyorsunuz. En az 3 yıl boyunca profesyonel bir şifacı ile yüzlerce saat çalışmak yerine, orijinal doğum enerjinize 7 seans içinde ulaşmak sizi heyecanlandırıyor.  Bu seviyeye ulaşmak için normalde ileri düzey bir iyileşme seansı 250 USD x 52 hafta x 3 yıl = 39000 USD'dir. Protokolü yapmayı seçerek paradan ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Başlamadan önce SİZ neleri göz önüne almanız gerekir?

-TOTAL ENERGY RESET protokolün yaptığı ilk şey tıkanık olan enerjileri açmaktır. Bunlar, fiziksel bedenin iyileşme için geri dönmesidir. Bir aşamada fiziksel bedeni şifalandırmanız gerekir ve bazen kendinizi ‘hasta’ hissedersiniz, oysa sadece şifalanma sürecinden geçmektesinizdir ve olumsuz enerjiler temizlenmektedir.

-TOTAL ENERGY RESET bazen içinde olduğunuz zor bir kişisel durumu daha da büyütebilir, çünkü bazen bunun üzerinden geçmek için bazı ağır şeylerle uğraşmamız gerekir. Bu şekilde öğrenir ve büyürüz. Birinin hayatında bir şey büyük bir sorun haline geldiği zaman, bir süredir bunu görmekten kaçınıyor demektir. Bu yüzden acı ortaya çıkar, sebebi ise kişiye odaklanacak bir şeyi olduğunu göstermek içindir. Aksi takdirde insanlar büyümezlerdi.  Bu aşamalardan 2 ay boyunca birlikte geçiyor olacağız. 

Bu protokol kimler için? Kimler için değil?

-Minimum yaş sınırı 25’tir. Maksimum yaş sınırı yoktur.  
-TOTAL ENERGY RESET hamilelere uygun değildir.  
-Kanser tedavisi sırasında TOTAL ENERGY RESET protokole katılmak Uygun değildir, tedavinizden sonra protokole katılabilirsiniz.  
-TOTAL ENERGY RESET fiziksel olarak bunu kaldıramayacak olan kişiler için uygun değildir.

Bu protokolü alırsam hayatım nasıl değişecek?

- LOC (Bilinç Düzeyi) ve IQ mümkün olacağını düşündüğünüz sınırların dışına çıkar.  
- Barış/neşe tam olarak açığa çıkmaya başlar. 
- Daha canlı ve berrak hissedersiniz .
- Gün geçtikçe her yönden daha güçlü ve iyi olursunuz. 
- Bilincin yükselmesi, sizi büyük ölçüde yukarı kaldırır, böylece etrafınızdaki yükselebilecek insanları bilinç olarak yukarı çıkarabilirsiniz. Bu protokol, büyük ve güçlü sevgi ağaçlarına dönüşecek küçük bir tohum eker. 

- Dezavantajları: Protokol başladıktan sonra birkaç gün boyunca enerjinizde iniş çıkışlar olacak. Ondan sonra harika hissedersiniz. Protokole başladıktan sonra –iş olarak ne yaptığınızı sorgulamaya başlayacak ve artık sadece “çalışmak” sizi tatmin etmeyecek. Daha yüksek seviyelerde başkalarına hizmet etmeye daha fazla odaklanmış olduğunuzu fark edeceksiniz.  


2.  TOTAL ENERGY RESET Protokolü sırasında beklentiniz ne olur? 

Tüm insanlar olarak TOTAL ENERGY RESET – Toplam Enerji Yenilenmesi ile Yükseliş Protokolünden geçmeye doğuştan doğal olarak programlandık. Bu yüzden doğal ruhani düzenimize geri dönüyoruz.

Yaşam yolunuzun iyileşme, şifalanma olduğunu düşünüyor musunuz? Mutsuz musunuz? Yaşamın nasıl çalıştığını anlayıp daha akıllı ve barış dolu hissetmek mi istiyorsunuz? 

Şu anki işinizi mi sorguluyorsunuz ve başkalarına kesintisiz yardım etmek mi istiyorsunuz?

Biraz destekle çizginin ötesine geçmek ister misiniz? 

Öyleyse bu protokol sizin için. 

Olabileceğiniz ve benliğinizi en iyi şekilde yükselteceğiniz yere ulaşmak önemlidir, ancak burada nasıl kalınacağını ve çalışılacağını bilmekte başka bir şeydir. Bu yüzden bu protokolü alan birçok insan iyileşme modunda sürekli kalmaktan, insanlara bir şeyler hakkında nasıl düşüneceklerini öğretmeye doğru geçiyor, kodları ve diğer yöntemleri kullanarak diğer insanlara nasıl yardım edileceğini ve iyileşeceğini öğretmeye başlıyor. 


Kalp duvarından belki kurtulmuşsundur. Ancak kalp duvarı önemi büyük olmakla birlikte % 100 değil % 50 önemdedir.  

En zirveye erişmenin nasıl bir şey olduğunu %1 oranında hissetmek isterseniz, gözlerinizi kapatın ve hadi bu kodu sesli söyleyin: 
Yaradan’ın beni sevdiği gibi kendimi sevme kodunu çalıştır- ŞİMDİ!
Hayal edebileceğinizden çok daha fazla sevgi hissedeceksiniz…

Bu protokolde attığınız her adımda nasıl desteklendiğinizi, sizi arayan rehberlerinizi, ihtiyacınız olan şeye sahip olmanızı sağlayacak olan melekleri öğreneceksiniz. Yaratıcımız, büyümek ve daha iyi ‘OL’ma halini deneyimlemeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan HER AN emin olmaya çalışıyor.

Hayatınızdan keyif almanız için üzerinize ne kadar zaman, enerji ve çaba harcandığını bilseydiniz, iyi vakit geçirmediğiniz için utanç duyardınız.

Olumsuz görünen her küçük şey aslında size yanlış yöne gidebileceğinizi, geri dönmeniz gerektiğini, dersi öğrendiğinizi ve yüzünüzü sevgiye dönebileceğinizi anlatan bir derstir.

Eğer yaşamdan keyif almıyorsanız, bunun nedeni perspektifinizin kapalı olmasıdır. Hayat aslında her adımda sizin için çalışıyor. Sadece bunu görmemek için eğitildik.

Öyleyse ‘hayatımızı nasıl görüyoruz?” ve tam hissetmediğimiz bir yaşama sahip olmaktan barış, sevinç, sevgi dolu bir yaşama nasıl geçiyoruz. Merak ediyor musunuz?  

Zihnimizi, duygularımızı, ruhumuzu temizleriz ve Bilinç Düzeyi'mizi yükseltiriz, böylece yaşamın nasıl daha üst düzeyde çalıştığını görmeye başlayabiliriz.

Bu yüzden TOTAL ENERGY RESET protokolü geliştirdim.

Bu çalışma, hayatlar boyu süren derin temizlik, berraklık ve dengeleme ruhsal çalışmalarını kısa bir süre içinde yapmak gibidir.

ANCAK geçiş ve sıçrama o kadar yaşam değiştiren bir olgu ki, çevrenizde nelerin değiştiğini ve bunu hayatınıza nasıl entegre edip topraklayabileceğinizi anlamanıza yardımcı olmak için bir rehbere ihtiyacınız var.

3. TOTAL ENERGY RESET Protokolünde neler olur? 

TOTAL ENERGY RESET tarafından yapılan bazı şeylere sadece kısa bir genel bakış aşağıda listelenmiştir. Aslında bundan çok daha fazlası var.

Ayrıntıları okumak isterseniz “TOTAL ENERGY RESET Protokolünde yapılan 41 temizlik” detaylarını incelemeyi isteyebilirsiniz.

Basitçe TOTAL ENERGY RESET Protokolü ne yapıyor: 

Enerji sistemi optimizasyonu (çakralar, nadiler, meridyenler, bağlantılar)
Düşük titreşimleri temizleme (duygular, inançlar, blokajlar)
Sağlıklı ilişkileri önleyen dengesizliklerin Düzeltilmesi
Sevgi, neşe, huzur genel durumuna sıçramak  
Travmatik deneyimlerin temizlenmesi (korkular, travmalar)
Yaratıcımız ile yeniden bağlantı kurma  
Eril/dişil enerjilerin dengelenmesi  
Tekrar sizi merkezde, topraklanmış (köklenmiş) hale geri getirmek  
Stres ve endişenin büyük oranda azalması
Tüm Akaşik blokajların kaldırılması 

TOTAL ENERGY RESET doğrudan fiziksel olarak hiçbir şey yapmaz. Hemen hemen tüm fiziksel sorunların daha üst düzeyde olduğunu unutmayın. Bu yüzden fiziksel yoğun katman dışında her şeye odaklanıyoruz. Bu sayede zamanla daha yüksek seviye düzeltmeler gerçekleştikçe, fiziksel beden de de düzelmeler olur.

TOTAL ENERGY RESET Protokolünden iyi sonucu almak için: 

- Yüksek titreşimli gıdaları (çoğunlukla taze meyve ve sebzeleri) tercih edin, ağır yağlı hayvansal ürünlerden ve etten kaçının.
- Daha sağlıklı yemekler yemek, kendinizi daha köklü ve yerinizde hissetmenize yardımcı olacaktır
- Günlük tuz banyosu yapın.
- Günlük olarak bedeninizin özellikle etkilenen parçaları için enerjik süpürme işlemlerini gerçekleştirin.
- Doğaya yakınlaşın: Çimlerde çıplak ayak yürüyün, bir ağaca sarılın veya ona yaslanın.  
- Bahçe ile uğraşın.
- Zorlu ağır işlerde çalışın, ancak kendinizi fazla zorlamayın veya sınırlarınızı aşmayın.
- Yeterince dinlenin, gece geç saatlerde yapılan aktivitelerden kaçının.
- Uyarıcılardan kaçının: LOC ve IQ'yu yüksek seviyelerde tutmak için alkol, uyuşturucu, kahve, çaydan uzak durmaya çalışın. 
- Size yapılan enerji çalışmalarından bir mola verin, enerjik bedeninizi ağır bir yük yüklemeyin.  

4.  TOTAL ENERGY RESET protokolünü tamamladıktan sonra nasıl dengeye kavuşursunuz?

TOTAL ENERGY RESET aktivasyonu tamamlandıktan sonra 8 hafta koçluk alacaksınız. Bu süre zarfında hayatınızda birçok değişiklik yaşayacaksınız.

Eğitim
Mantıksal zihninizi eğitmek için koçluk almanız gerekir. Bunu zaten biliyorsunuz, ancak bu bilginin bilinç seviyesine indirilmesi gerekiyor.

‘Bana ne oldu?’, ‘Bu enerjiyi nasıl kullanabilirim’? gibi sorularınız olacak. 


Işık enerjisinde artış: 
TOTAL ENERGY RESET Protokolünden geçtikten sonra ışığın kalitesi, daha önce hiç yaşamadığınız gibidir. Bunu anlamak için parmağınızın büyüklüğü ile bir arabanın büyüklüğünü karşılaştırabilirsiniz! Işıktaki bu artış size daha iyi fikirler getirir, içinize daha fazla ışık girmesi daha fazla enerji yaratır.

Başkalarına yardım etme arzusu:
Protokolü tamamladıktan sonra, daha dengeli bir enerjiye dönüşen yüksek enerjili bir ruh hali yaşayabilirsiniz. Ama yine de bu fikirleri gerçeğe dönüştürebileceğiniz fikirleri getirecek olan ışık enerjinizi koruyacaksınız. Bu yeni enerji seviyesi, başkalarına hizmet etme isteği de yaratır.

Harika uyku:
Harika bir uyku çekecek, uyandığınızda birçok yeni fikre sahip olacaksınız. 

Akışa güvenmek:
İnsanların doğru zamanda, doğru yerde geleceğini fark etmeye başlayacaksınız. Hayatın akışına bir güven hali hissedeceksiniz ve artık gerginlik yaşamayacaksınız.

Yükseğe ayarlanan bilinç:
Bilinciniz ‘Uyum seviyesine’ yükseltilecektir. Bununla birlikte, dünyayı daha düşük bir bilinç gözünden görmek istiyorsanız, hala bilinç durumunuzu ayarlayabileceksiniz.

Enerji bedeni – Fiziksel Beden:
Birden fazla bedenimiz ve katmanımız var. Zihinsel ve duygusal bedeninizde daha hızlı titreştiğinizde, daha yüksek enerjide titreşirsiniz. Fiziksel bedeninizi iyi beslenme ve hareket alışkanlıklarıyla desteklediğinizde, fiziksel bedeniniz enerji bedeninize yetişecek ve yakında fiziksel bedeninizde olumlu değişiklikler yaşayacaksınız.

Kötü alışkanlıkları bırakmak:
Protokol sizi kötü alışkanlıklara sıkıştırıp bırakan düşük titreşimleri temizleyecektir. İyi alışkanlıklara dönüşerek, deneyimlerden dersler alarak, sağlıklı ilişkiler seçerek, sağlıklı insanların etrafında olmak ve böylece kendinizi daha fazla sevgi enerjisi ile çevreleyerek yüksek titreşimleri korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Bazı insanlar bunu bir süreliğine, canının kola istemesi, nefret enerjisi, şeker yemek vb. gibi düşük enerjilere çekildiğini fark eder. Bu aşağı yukarı hareket eden doğal bir süreçtir. Aktivasyon enerjisi hala size çalışırken, enerji tamamen temizlendiğinde sağlıksız seçimler /ihtiyaçlarınız tamamen ortadan kalkar.

Öte yandan, kötü alışkanlıklara inatla devam etmek, onların üzerinde çalışmamak, toksik ilişkilere bağlı kalmak, enerjinizi artık sevgiyi, neşeyi ve barışı hissetmeyebileceğiniz bir noktaya düşürecektir.

İlişkileri değiştirmek:
Büyük enerji temizliği sürecindeyken, çevrenizde aynı şeyleri deneyimlemeyen insanlar yeni yüksek enerjinize ayak uyduramayıp aynı seviyeyi paylaşmayabilir, hayatınızdan ayrılabilirler.  

Öte yandan, yeni titreşim frekansınıza uyan bazı yeni yüksek titreşimli arkadaşlar edinirsiniz.   Ailenizle bağımsız sağlıklı sınırlar oluşturmanız gerekecek.   

Yeni farkındalık seviyenize uyum sağlayıp orada rahat olduğunuzda, halen daha düşük titreşimli insanlarla da iletişim kurabileceksiniz. Bununla birlikte, insanları küçümsemeden veya egonuza yenilmeden, sürekli başkalarına sevgi ile hizmet etmeyi kendinize hatırlatmanız gerekir.

Su ve Gıda:
Aktivasyon tamamlandıktan sonra, enerjiniz daha yüksek olduğu için taze meyve ve sebzeler, çiğ vegan gıdalar, saf, GDO'suz, tüm bitki bazlı gıdalar gibi yüksek titreşimli gıdalara çekildiğinizi hissedeceksiniz. Et ve süt ürünleri gibi düşük titreşimli gıdalar olmadan daha iyi enerjiye sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz. 

Medya:
Şiddet içeren medya içeriğinin, savaş oyunlarının, filmlerin, sosyal medya videolarının sizi aşağı çekebileceğini farkedebilirsiniz. Böylece sevgi dolu daha olumlu duygu ortam içeriğine çekileceksiniz.

Ana temizlik:
Evinizi düzenlemeniz, depolarınızı temizlemeniz, kullanılmayan eşyalardan kurtulmanız ve toksik ilişkilerinizi temizlemeniz gerekecek, neşenizi azaltacak her şeyden uzaklaşmanız gerekir. Evinizi ve bedeninizi temizlediğinizde, eşinizin titreşiminin de artacağını görebilirsiniz, böylece daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz.  

Takip: 
Aylık enerji alanı kontrolleri yapacak ve kendinizi ve başkalarını test etmek için kas testi yapmayı öğreneceksiniz.


TOTAL ENERGY RESET – Toplam Enerji Yenilemesi ile Yükseliş Protokolüne katılmak için duygusifresibasak@gmail.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.


TOTAL ENERGY RESET Protokolünü tamamlayanları görmek için tıklayınız.