TOTAL ENERGY RESET Yorumlar

TOTAL ENERGY RESET - Toplam Enerji Yenilemesi ve Yükseliş Protokolünü Tamamlayanlar:
(İngilizce yorumlar için tıklayınız. Click for the testimonials in English)

Manolya Nalan Doğan mnalandogan@gmail.com

“1992 yılından beri kendi kendimi geliştirerek varoluş yolculuğuma katkı sağlamaya ve ilişkilerimdeki sorunları çözmeye çalışıyorum. Psikoloji ve kişisel gelişim üzerine yüzlerce kitap okudum. Eğitimlere gittim. Son birkaç yıldır sürekli olarak aile içinde stres yaşıyordum. Özellikle ailemin diğer fertleri ile anlaşamamaktan ve kendimi bir türlü anlatamamaktan kaynaklanan bir gerginlik söz konusuydu. Bilinen bütün şifa tekniklerini denedim diyebilirim. Aile dizilimi yaptırdım. Uzaktan şifa seansları aldım. Bildiğim ve bulduğum her yolu denedim. Kesinlikle yol katettim. Ancak hep eksik olan bir şeyler vardı. Bir türlü kesin bir çözüm sağlayamıyordum. Hep bir geri dönüş söz konusuydu. İki ileri bir geri duygusu yaşıyordum sürekli. Başak ile çalışmaya başladıktan sonra rahatladım. Artık stres yok. Olmadığını da gördüm. İlişkilerimde daha anlayışlı ve sevecen bir boyut keşfettim. Artık anlamak ve anlatmak daha kolay. İfade etmek de öyle. Hayattan beklentim yok. Çünkü her şeyin yolunda olduğuna ve bundan sonra da hep yolunda gideceğine inanıyorum. Kendime inanıyorum çünkü. Bu eğitimde en hoşuma giden şey Başak’ın benim kafamdaki bir türlü yerine oturtamadığım düşünsel boşlukları doldurmamı sağlaması oldu. Onun şifaya olan bağlılığı ve inancı bana da geçti. Bu da iyileşmenin ilk adımı olan inanmayı gerçekleştirdi. Bu eğitimden sonra şifa yeteneğimde ve algılarımda değişimler oldu. Frekansım yükseldi. Algılarım daha açık. Sürekli iyilik hali içindeyim. Bu da hayatımı daha güzel kıldı. Neşem hep yerinde. Gereksiz hiçbir takıntım yok. Kimseye kızamıyorum. Sürekli bir sevgi iyilik ve anlayış hali içindeyim. İnsanlar benimle sürekli beraber olup zaman geçirmek istiyor. Herkes istisnasız herkes bana çok nazik ve tatlı davranıyor. Kendimi hep güzel ve parlak hissediyorum. Işığım arttı. Kendimi sevmeyi öğrendim. Kendime çok iyi davranıyorum. Hiç gecikmeden Başak ile çalışma yapmanızı öneririm. Bu çalışmalar insanın hayat kalitesini o kadar arttırıyor ki gecikmek anlamsız. Çok teşekkür ederim Başak. İyi ki seni tanımışım. Hep hayatımda ol. Seni seviyorum.”

Çalıştığı alanlar: Bütünsel Yaşam koçluğu Eğitimi, Bütüncül Şifa, Reiki 1, Reiki 2, EFT Duygusal özgürleştirme Tekniği, Aura Çakra Hasar Onarımı Tekniği Eğitimi, Acmos renk terapisi eğitimi, Mucizeler Kursu, Zihinsel uyumlamalar, Dünyada Evrensel Yaşamak Eğitimi aldım. Başak Pirtini’den Duygu Şifresi, Beden Şifresi ve Kalp Duvarı eritme Seanslarını kendim ve ailem için aldım ve o esnada Yükseliş Protokolü ile tanıştım. Bu protokolü uygulayabilmek için aldığım eğitim ve uyumlanma benim Yeni Çağın Şifa teknikleriyle tanışmama vesile oldu. Ve gördüm ki bu Yeni Dünya Kodları şifa tekniği bugüne kadar gelmiş geçmiş en hızlı ve etkili şifa tekniği ve her şeyi içeriyor.

*******************

Senem Özkan senem.ozkan@hotmail.com  Tel:+41793576444

“Başak ile çalışmaya başlamadan önce hayatımda bazı sorunlarım vardı ve çözemiyordum. Kendimi geliştirmek için bir yol arıyordum ama bir türlü nereden başlayacağımı bilemiyordum. Daha önce Hooponopono uyguluyordum, aile dizilimi yaptırdım. Birkaç kere, meleklerle şifa çalışması ve Hayat kurtaran sorular çalışmalarına katılmıştım onları uyguluyordum. Başak Pirtini ile çalışmaya başladıktan sonra insanlarla ilişkilerimde ve hayatımda birden kendimi ifade edebildim. Çözüm için adım atabildim. Hayatımda bana sıkıntı yaratan ama bir türlü çıkaramadıklarımı çıkarttım. Çevremi daha pozitif güzel enerjik insanlar sardı, kendi gücümü fark ettim. Bu eğitimde her şey hoşuma gitti. Her seferinde Başak’ın anlattıklarıyla beynimde bilmediğim bir parça daha aydınlandı, beynim uçtu, inanılmaz bilgiler keşfettim. Küçüklükten beri bir yeteneğim olduğunu düşünüyordum ama bunu nasıl kullanacağımı bilmiyordum ve belki kendime güvenemiyordum, bu eğitimden sonra şifa yeteneğimin olduğunu ve nasıl kullanabileceğimi öğrendim en önemlisi bu ve inandım kendime. Başak ile tanışmak hayatınızı değiştirecek, sonuç ne olursa olsun iyi olacak, kendinizi keşfedeceksiniz. Bende öyle oldu ve şimdi geleceğime hayatıma ve kendime daha çok güveniyorum. Başak gerçekten kendi içinize yolculuğunuzda en önemli anahtar. Kapıyı açmanıza destek bir el. İyiki tanımışım. Seni çok seviyorum Başak hayatıma girdiğin için yollarımız buluştuğu için çok ama çok mutluyum. İnşallah uzun yıllar daha hep birlikte olalım her zaman her konuda sana desteğim çünkü sen gerçekten çok özelsin. Çok teşekkür ederim öğrettiğin her şey için. Sana sonsuz saygım sonsuz sevgim var, seni düşününce gözümün önüne bir çağlayan geldi coşarak akan bir şelale belki. Senden çıkan bilgilerle yıkanıyoruz yeni kesiflerini heyecanla bekliyorum.”

Çalıştığı alanlar: 2012’den beri Aile dizilimi, Hayat kurtaran sorular çalışmaları, Hooponopono, Kişisel Gelişim, EFT, hipnoz terapileri, Geçmiş yasam şifalandırmaları ve Meleklerle şifa çalışmaları ile ilgileniyorum. Başak Pirtini ile Duygu şifresi, kalp duvarı eritme, doğum travmaları temizleme ve Yükseliş Protokolü çalışmalarını gerçekleştirdim.

*******************

Ayla Yaren ayla.tigli@hotmail.com Tel: 0532 359 6111

“Başak ile çalışmaya başlamadan önce yıllardır farklı eğitimler aldığım için epey ilerlemiştim ancak bu çalışma tam bir sıçrama! Daha öncesinde birçok Theta, TET, meditasyon gibi tekniklerle çalıştım. Başak ile çalışmaya başladıktan sonra hayatımda anında sıçrama yaşadım. 1 hafta içinde olmadık kişilerden olmadık mucizevi davranışlar ile karşılaştım.  Bu eğitimde en hoşuma giden şey kısa, öz, hızlı sonuç alabilmemiz oldu. Bir çok eğitim aldım ve hepsinden de neredeyse uygulayıcı sertifikası aldım. Bu eğitimin en güzel tarafı danışanlarıma çok hızlı ve etkin şifa sunabileceğim oldu. Başak ile çalışmanızı öneririm çünkü, hayatınızda köklü ve hızlı değişim istiyorsanız doğru yere gelmişsiniz demektir. Hız korkunuz varsa gelmeyin :) Hayatınızın olumlu yönde ne kadar hızlı değiştiğine şahit olunca epey şaşıracaksınız zaman zaman inanmakta bile zorlanabilirsiniz ama kanıtlar her yerde olacak. Başak, iyi ki karşıma çıktın!”

Çalıştığı alanlar: Theta Healing, Yaşam Koçluğu, Hipnotik Bilinçaltı Teknikleri, Enerji şifası, Chi Gong (qi kung), Yeni Dünya Şifa Kodları

*******************

Selin Terlemezoğlu slnklr1979@gmail.com

“Başak ile çalışmaya başlamadan önce belirgin bir sorunum yoktu. Pleiades şifa sistemi yapıyordum. Başak ile çalışmaya başladıktan sonra bakış açım, bilincim, 6. hissim çok arttı. Hiç tanımadığım insanlara yardım edip, onların mutlu ve huzurlu olmalarını görmek çok heyecan verici. Kendi mucizelerimi ise Yeni Dünya Şifa Kodları ile yakaladım. Sonsuz şükran ve şükür doluyum. Bu eğitimde en hoşuma giden şey herşeyi yapabileceğimi zannetmem ve aslında yapabilmem oldu. Bu eğitimden sonra bilincim çok yükseldi, şu an büyük resmin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Başak ile çalışacaklara zaman kaybetmemelerini öneririm. Kendimi Başak sayesinde çok özel ve değerli hissediyorum. Bunlara sebep olan herşeye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum”

Çalıştığı alanlar: Pleiades Şifa Sistemi, Yeni Dünya Şifa Kodları

*******************

Meral Göktekin meralgoktekin@gmail.com

“Başak ile çalışmaya başlamadan önce başımdaki lenfler 5 senedir aynı gün ağrılı bir şekilde şişerdi. 7 senedir tiroidim vardı, ilaç kullanıyordum. Şimdi bıraktım. Sağ bileğimi düz yere koyamıyordum ağrı vardı. Genel olarak iyiydim ama üstünü kapattığım şeyler varmış. Mesela kızımı kaybetme korkum varmış. Geceleri birkaç kez kalkıp kontrol ederdim. Şimdi derin bir şekilde uyuyorum. Huzurum ve mutluluğum yerindeydi ama hep içimde bir şeyler eksikti. Programa katılmadan önce Başak’la duygu şifresi çalışmıştık. Başak ile çalışmaya başladıktan sonra daha çok sevgiden işlemeye başladım. Bilinç seviyem yükseldi. Beni rahatsız eden şeyler etmemeye başladı. Yeni bilgiler öğrendim ve hayatıma uygulamaya başladım. Ruhla beden uyumuna sahip oldum. Duru görüm vardı ama daha da aktifleşti ve ben kullanmayı öğrendim. Yeni yetenekler eklendi. Bu hissettiklerime güvenmeyi öğrendim. Ailede huzur, sevgi ve şifayı daha çok hissettim. Benimle birlikte çevremdekiler de değişti ve şifalandılar.  Çevremdekilere Yeni Dünya Şifa Kodlarını kullanmayı öğrendim ve onlar iyileştikçe çok mutlu oluyorum. En önemlisi zihinsel engelli kardeşim ve ileri derecede romatiatrik hareket kısıtlılığı olan bir ablam vardı. Sağlıklı yaşamayı onlara uygulatamıyordum. Erkek kardeşimin şiddet tarafı çok yoğun ve asabiydi. Onun için ve annemlere çok üzülüyordum. Kodların bana onları iyileştirmek için geldiğini düşünüyorum. İnanılmaz değiştiler. Şifacı ve ışık olduğumu farkettim. Bu eğitimde en hoşuma giden şey Başak’ın enerjisi. Genelde insan ve ego beraber olur ve bu dengesizlik beni çok rahatsız eder. Genelde kitaplarla çalışırdım bu sebeple Başak o kadar dengeli ki bunları hiçbir zaman hissetmedim. Kodların çok hızlı çalışıp dönüştüğünü görebilmem ve çok güzel bir grupla bu dersi almamız ve aynı dili konuşa bilmemiz çok keyifliydi. Bu eğitimden sonra şifa yeteneğimde ve algılarımda değişim oldu. Öncesinde yerde gezen salyangozdum. Derslerden sonra arı kuşuna dönüştüm. İçimdeki potansiyeli çıkardı. Gelin Başak ile beraber dünyayı dönüştürelim. Başak seni çok seviyorum. Hep beraber dünyayı dönüştüreceğiz buna kalbimden inanıyorum. Işığın bol olsun.”

Çalıştığı alanlar: Yeni Dünya Şifa Kodları

*******************
Ada Sunar adasunar@gmail.com

"Başak’tan öncesi ve sonrası diye ayırmak gerek sanırım benim deneyimlediklerimi. Çok fazla rehberlerle ya da şifacılarla çalışan biri değilim, hatta Başak’la karşılaşana kadar hiç çalışmadım dersem yalan olmaz, nedense güvenemedim bu anlamda karşıma çıkan seçeneklere. Yanlış anlaşılmasın sakın, Başak’tan sonra artık biliyorum ki hissettiğim her şey yalnız ve yalnızca bana ait, karşımdaki kişi onu açığa çıkarıyor benim yüzleşip, şifalanmam için. Başak’la çalışmaya başlayana kadar olan süreçte pek çok şifa yöntemi ruhsal ve fiziksel denedim, bir kısmı işe yaradı bir kısmı yaramadı ve ben bunların hepsini kendi başıma kitaplardan öğrendim. Derken Başak’ın sihirli dokunuşu geldi ve benim gibi şüpheci birini bile ikna eden deneyimler yaşamaya başladım. Genellikle fiziksel şifadan çok işlerin yolunda gitmesi mantığı beni daha çok etkiledi ve biraz daha işi ciddiye almama neden oldu. Derken kendimi şifalandırmaya da başladım. Bunu başkalarına da zaman zaman yapmaya başladım, hepsi de iyi geldiğini ifade etti. Başak’la çalışmaya başladıktan sonra, serseri mayın gibi dolaşan bilgi ve duygularımı birer dosya gibi sınıflara ayırmaya ve onları tek tek tanımaya başladım. Şunu da eklemeden edemeyeceğim, zekâ dediğimiz şey duygularımızı tuttuğumuz dosyaların içeriği ile ilgili. Yaşamımızdaki her şey evet her şey bu dosyanın şekillenmesine ve bu dosyanın şekli de duyguların salınımına neden olduğundan, (bu bilimsel bir araştırma sonucu) hissettiklerimiz önemlidir. Onları kontrol eden kendini, yakınlarını ve dünyayı yeniden yaratır. Herkes yapabilir mi, evet niyetle yola çıkan herkes yapabilir. İyi ki tanıdım seni Başak."

Çalıştığı alanlar: Bisikletli Dünya turu ile kendini tanıma rehberlik programı, tasavvuf, yoga, Yeni Dünya Şifa Kodları
*******************

Serdar Erdaş mserdas@hotmail.com

“Başak ile çalışmaya başlamadan önce doğru yolu bulmaya çalışan biriydim. Yaklaşık 12 senedir çeşitli metodlar, eğitimler ve terapiler denedim. Bunların sonucunda hep birşeyler eksik kalıyordu. Aradığımı bulamıyordum. Daha önce Reiki, access bars, EFT, Hooponopono uyguluyordum. Başak ile çalışmaya başladıktan sonra bilinç seviyem yükseldi. Fiziksel olarak spor yapmaya, kilo vermeye ve daha sağlıklı beslenmeye başladım. Bu eğitimde en hoşuma giden şey Başak’ın oldukça içten, cana yakın ve bizlerle son derece ilgili bir insan olması oldu. Derslerimizi akıcı, detaylı ve uygulanabilir şekilde anlatması ve sonuçlarını kas testi ile görmemizi sağladı. Bu eğitimde Yükseliş Protokolünün yaptığı temizliklerden sonra bilinç seviyemiz her geçen gün daha da arttı. Böylece çalışmalarımızdan daha hızlı ve iyi sonuçlar almaya başladık. Başka hiçbir teknikle kıyaslanamayacak hızda ilerlediğimize hep birlikte şahit olduk. Negatif duygulardan özgürleşme oldu. Ruhsal Temalara farkındalık gelişti ve temizlik daha kolay oldu. İlgili olan kişilerin kesinlikle bu eğitimi almasını tavsiye ediyorum. Aksi taktirde kişinin ileride çok pişman olması kuvvetle muhtemel. Size zarar veren, kısıtlayan ve gelişiminize engel olan duygu, düşünce, inanç vb. geride bırakmak isteyenler ve yeni şifa kodlarıyla tanışmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Sevgiden işlemek için Başak doğru seçim :)”

Çalıştığı alanlar: Reiki, access bars, EFT, Hooponopono, Yeni Dünya Şifa Kodları

*******************

Tuğba Tekin

“Yükseliş Protokolünü ilk duyduğumda aklıma hayalime sığmasa da üçüncü boyut zihniyle, deneyimledikçe ne kadar işe yaradığını görüp iyice içine çekildim. Her şeyi karmaşık ve zorlaştırarak yapmaya alıştığımız için yine uzun zamanda uygulanmasını beklemiştim. Hayır aksine, çok kısa sürede müthiş şekilde üst düzey bir bilince yükseltiyor. Mucizevi hizmetler sunuyor. Hem zaman kaybetmiyorum, hem gani gani şifalanıyorum. Herkesin kendine bu şansı vermesini isterdim.”

Çalıştığı alanlar: Access Bars, Yeni Dünya Şifa Kodları